Soyu Kırılan Kim?Ermeni Meselesi

Doç. Dr. Hanım Halilova

Soyu Kırılan Kim?Ermeni Meselesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-09
YAZAR Doç. Dr. Hanım Halilova
ISBN 6055135034
DOSYA FORMATI 11,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Soykırım” diyerek, uluslararası alanda bazı devletlerin ve bu arada Vatikan Papası’nın da devreye girmesiyle tanımaya yönelik Türkiye aleyhine kampanyaların başlatıldığı, bir dönemdeyiz.Daha önce 'soykırım' ifadesini kullanmayan Putin; Fransa Cumhurbaşkanı Hollande’ın da katıldığı Erivan'da, düzenlenen 100. yıldönümü anma töreninde çark edip “soykırım” demiştir.Bu teşebbüsler, Türkiye açısından siyasi ve hukuki bir sonuç doğurmaz. Avrupa İlk Derece Mahkemesi’nin ve AİHM’nin aldığı karara göre bu konu, hukuki değil siyasidir. Günümüzde, mevcut 190 ülkeden 21’inin; olayları, soykırım olarak tanımış olması, ciddi bir sonuç doğurmaz.Devletimiz öteden beri bu konuya, tarih bilimi perspektifinden bakmakta ve bu çerçevede, Osmanlı Arşivlerini, dünya kamuoyunun ve bilim insanlarının araştırmasına açık tutmakta ama Ermenistan; buna yanaşmamaktadır.Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi hayvanların bile yapmayacağı, yapamayacakları katliamı yapanların kimler olduğunu, vesikaları ile birlikte -kendinizi zor tutarak- okuyacaksınız.Ermenilerce etnik temizliğe uğratılan Doğu Anadolu’nun Van-Erciş’inde yok edilen binlerce aile gibi ailemiz “Çavuşoğlu” da bu katliamdan nasibini almış ve katledilen atalarım için Devlet, tazminat ödemeye mahkûm edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Soyu Kırılan Kim?Ermeni Meselesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Soyu Kırılan Kim?Ermeni Meselesi.

...li kitabı ele alıyor. Azerbaycan Türklerinin şuurlu-vatansever bir aydını olan Prof ... Soyu Kırılan Kim ?; Ermeni Meselesi - Hanım... | kitapsepette.com ... . Dr. Hanım Halilova, 'Soyu Kırılan Kim? / 12.60 €. Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldirmak istedigini örnekleriyle okuyacak; vahsi hayvanlarin bile yapmayacagi, yapamayacaklari katliami... Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi hayvanların bile yapmayacağı, yapamayacakları katliamı yapanların... Ermeni Meselesi kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Doç. Dr. Hanım Halilova mi yazmış ... Soyu Kırılan Kim Ermeni Meselesi Hanım Halilova ... ... Ermeni Meselesi kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Doç. Dr. Hanım Halilova mi yazmış? Ermeni Meselesi sesli kitap mp3 Soyu Kırılan Kim? demokrasi, halkların kardeşliği veya yakınlığı, acıları paylaşmak, türk tarafını ikna etmek için kullanılan yumuşak güçlerdir. bu kürt meselesinde de yaklaşık aynı şekildedir. işin temeli, topraktır. Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi hayvanların bile yapmayacağı, yapamayacakları katliamı yapanların... Dr. Hanım Halilova'nın henüz kitapçılarda bulamayacağınız Ermeni Meselesi üzerine yeni kitabı "Soyu Kırılan Kim ?" ilk defa Maturidi Yesevi Otağı Genel Merkezi Ankara'da okurlarıyla buluştu. Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi hayvanların bile yapmayacağı, yapamayacakları katliamı yapanların... Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle. Okuyacak; vahşi hayvanların bile yapmayacağı... Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta, kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi hayvanların bile Memleket Meselesi; Kürt Sorunu Üzerine Yazılar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Soyu Kırılan Kim? Ermeni Meselesi. Tamamen belge ve vesikalara dayanan bu kitapta kimlerin hangi soyu ortadan kaldırmak istediğini örnekleriyle okuyacak; vahşi... Soykırımı aslında kim yaptı? Ermenilerce yapılan katliaml...