Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh

Osman Koca

Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-11-08
YAZAR Osman Koca
ISBN 9754736328
DOSYA FORMATI 8,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hazreti Âdem ile eşi Hazreti Havva’nın vefatlarının ardından insanlar hızla çoğalmaya, çoğaldıkça da yeni yerleşim bölgelerine doğru genişleyerek yayılmaya başladılar.Sonraları iki farklı gruba ayrıldı insanlık:Bir yanda mutlu ve inançlı insanların meydana getirdiği Habiloğulları…Öte yanda mutsuz ve inançsız Kabiloğulları…Habiloğulları; Allah’a sonsuz bir güven ve teslimiyet ile bağlanmış iken…Kabiloğulları; Şeytan’ın hile ve tuzaklarına yakalanıp nefislerine esir düştüler.Aralarında yer yer kavgalar, çarpışmalar yaşandı.Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülüğün mücadelesi toplu halde ortaya çıktı…İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara…Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o.Nuh idi adı…Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim ‘ulu’l-azm’ yani ‘özel misyon, görev ve yetkilerle donatılmış’ peygamberlerin ilki saydı onu.Ve dile kolay, tam kırk üç âyette ondan bahsetti.Allah’a ortak koşan, putperest bir kavme gönderildi Hazreti Nuh. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh.

...ün Adı: Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh. Mağaza: Fırsat Kapında ... Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh-Palme Kitabevi ... . Nuh Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara… Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı… 7.50 TL. Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı... Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim 'ulu'l-azm'yani 'özel misyon, görev ve yetkilerle donatılmış' peygamberlerin ilki saydı onu. 8 TL. Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülü ... Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh Osman Koca ... . 8 TL. Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülüğün mücadelesi toplu halde ortaya çıktı… İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara… Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı… Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülüğün mücadelesi toplu halde ortaya çıktı İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı Kutsal Kitabımız Kur... İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara... Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı... Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa. 7 10. Osman Koca. Bilge Kral Yahut Hz. Süleyman. 7.50 TL. Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülüğün mücadelesi toplu halde ortaya çıktı… İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara… Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı… İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara... Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o. Nuh idi adı... Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa. 7.5 10. Osman Koca. Bilge Kral Yahut Hz. Süleyman....