Gül ve Avcı (Ciltli)

Asude

Gül ve Avcı (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-10
YAZAR Asude
ISBN 6055358945
DOSYA FORMATI 3,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek… Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı… Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ısınabilir, mavi gözleriyle sonsuz bir denize açılabilir, siyah saçlarıyla zifiri bir geceye korkusuzca dalabilirdi. Ona yaklaşmak ise ateşe çırılçıplak yürümek demekti. Bir Kadın… Hem bir kraliçe kadar sarsılmaz, hem de titremeye hazır bir yaprak gibi ürkek ve utangaç… Bir erkeği masumiyetiyle prangasız tutsak edebilir, incindiğinde ise bütün dünyaya kafa tutabilirdi. Kalbi ve masumiyeti acımasızca ihlal edildiğinde artık onun için ateşe yürümek zamanı gelmişti. Kadın ateşten korkmuyordu, çünkü çoktan yanmıştı. Evelyn Rosa Drummond, en değerli varlığı olan kalbini bu tehlikeli adama sunduğunda onun aşkına erişebileceğine inanmıştı. Oysa tüm varlığını emanet ettiği Harewood Dükü Julian Benedict Wharton tarafından bir fahişe olarak görülmek gibi korkunç bir yanılgının kurbanı olmuştu. Ve talih, karşısına dayanılmaz bir intikam fırsatı çıkardı. Herkesin çekindiği bu tehditkâr ve gizemli adama yapılan cinayet suçlamasını ispatlayacaktı. Oysa Julian’ın en yakınına kadar sızmayı başardığında, kalbinin müthiş bir sınanmaya tabi tutulacağından habersizdi. Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gül ve Avcı (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gül ve Avcı (Ciltli).

...l ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da ... Asude - Gül ve Avcı | Sözcü Kitabevi ... . Uygun biçimde yeni ve eski kitapların büyük seçim. Sitemizde, insanlar için her şey yapılır, keyifli okuma ziyaretçileri: Kitap başlığı. İndirme bağlantısı. Gül ve Avcı (Ciltli) - Asude indir arasında UberOne. Gül Ve Avcı Ciltli, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 32,57 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: Gül ve Avcı Ciltli. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki a ... Gül Ve Avcı Ciltli - ePttAVM ... . Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti!. Gül ve Avcı (Ciltli) - Asude web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen... Alış-Veriş Listeme Ekle. Gül ve Avcı (Ciltli). 20,65 TL. Ateşle Oynama (Ciltli). 24,50 TL. Pabucumun Ajanı -1 (Ciltli). 25,90 TL. Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı. Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle... Gül ve Avcı - Ciltli Ciltli Kapak - 3 Ocak 2013. Asude (Eser Sahibi). 2 Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskıları gizleyin. Ciltli Kapak. "Lütfen tekrar deneyin". 19.16 TL. Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı. Kitap : Gül ve Avcı (Ciltli),...