Ateşten Kelimeler

Ömer Lekesiz

Ateşten Kelimeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-31
YAZAR Ömer Lekesiz
ISBN 6052021521
DOSYA FORMATI 8,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitaptaki metinler, şiir çözümleme yazıları değildir; sekiz şiirde yer alan kimi imgelerden hareketle üretilmiş sekiz öznel şerhtir. Metinlerdeki edebi niyet, her biri bir yıldız olan şerhlerin dünyasından uzakta olanları, taklidi bir dille de olsa, şerh dilinin arkeolojisine yöneltmektir. Bu yüzden metinlerde zikredilen âyetler, simgeler, imgeler geniş bir coğrafya ve kültürden seçilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ateşten Kelimeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ateşten Kelimeler.

...kalem olan bir ney'den yazan, açan, kapatan, dağıtan ... Ateşten Kelimeler ... ... Ateşten Kelimeler - Ömer Lekesiz hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ateşten Kelimeler. Ömer Lekesiz. Profil Yayıncılık. Ateşten Kelimeler. Kapat. Ateşten Kelimeler. ISBN. : 9786052021521. 13.89 TL. Kıyamet ki kelimelerin tekrar toplanışından; kovanına dönen arılar misali yarılmışın kendi cevherine, parçanın bütününe Sur-u İsrafil ile koşuşundan. Ömer Lekesiz. Kelime ki, İncil'e göre ilk yaratıl ... Ateşten Kelimeler Ömer Lekesiz ... . Ömer Lekesiz. Kelime ki, İncil'e göre ilk yaratılan, Tora'da ilk altı günde yaratılanlara ad olan, Kur'an'a göre, "kün"le olanları adı kalem olan bir ney'den yazan, açan, kapatan, dağıtan, toplayan, uzak kılan... Söylenemez aşk, söylenirse mum söner, pervane divane olur. • Söylenemez aşk, söylenirse tüm kelimeler muamma olur. • Söylenemez aşk, söylenirse her sıla gurbet olur. Ateşten Kelimeler. Yayınevi: Profil Yayıncılık. dönen arilar misali yarilmisin kendi cevherine, parçanin bütününe Sur-u Israfil ilekosusundan.Kelime ki, Adem'in bildigi degil, ona bildirilen… Ömer Lekesiz - Ateşten Kelimeler kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Kelime ki, Allah'ındır, O'nu söyleyiş, O'na söyleniş, O'na yöneliş, O'na İsa oluştan....