8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum

Feyyaz Yiğit

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-01
YAZAR Feyyaz Yiğit
ISBN 6055134778
DOSYA FORMATI 11,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.”Elinizdeki eser M.Ö 8000’lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz.Aslında “8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum”da bunların hepsi var. Yalnızca olaylar günümüzde, belirsiz bir kentin belirsiz bir sokağında yer alan “Thunder & Shadows” isimli bir kahvehanede geçiyor. Kahramanları da Ekrem, Mustafa, Sezer, İsmet, Masis ve İkbal.“Abi izin versen anlatacağım. Demem o ki önce şöyle düşündüm, acaba salonda bir hanım çalışsa çok şık gözükmez mi? Sonra dedim, tabii ki şahane bir şey olur. Arkasından aklıma bu arkadaşım geldi. Her türlü etnik yapıya ve inanca çok saygılı olan Thunder & Shadows’a siyahi bir hanım daha çok yakışır diye düşündüm.”Dünyanın en saçma mekanında, birbirinden acıklı karakterler etrafında akıp giden bu hikaye bizi hem gülmekten dehşete düşürüyor hem de mikroskobik yaşamlarımıza dürüstçe bakmaya çağırıyor.“En azından vicdanım rahat mı? Ben, en azından doğru olanı mı yaptım? Bu da yetmiyor değil mi? O zaman, yerimde kim olsa aynı şeyi mi yapardı? İnsanın kendisiyle aynı fikirde olamaması ne fena.”Bütün enerjisini “iyi” ve “doğru” olanı yapmak için harcayan, ancak ifrata kaçıp büsbütün deliren ve en sonunda birbirinin içine lağımlar akıtan insanların dramını çok tanıdık bulacaksınız.“Bir çoban gibi güdüyordum Mithat abinin hislerini. Onu erkenden uyandıran sıkıntıları, benim çok değerli koyunlarımdı sanki. Kız kardeşiyle ilgili kaygılarına kaval çalıyordum. Fazla üzüleceği bir konuya değerse dilim, hemen yolluyordum içimdeki sinsi köpeği. Hem onu kurtarıyordum hem de kendi köpekliğimi.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum.

...ü okumayı bekleyebilirdiniz. Aslında "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum"da bunların hepsi var ... 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum - %28 İndirimli - Feyyaz Yiğit ... . O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz. Aslında "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum"da bunların hepsi var. Provided to ARclip by CDBaby 8-9 Senedir Kendimi Iyi Hissetmiyorum · Feyyaz Yigit Teşekkür Ettim Ve Yanından Ayrıldım ℗ 2017 Feyyaz Yigit Released on: 2017-05-12 Auto-generated by ARclip. O durumda tanrılar kahramanlar mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebili ... 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum - Feyyaz Yiğit Fiyatı ... . O durumda tanrılar kahramanlar mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz.Aslında "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum"da bunların hepsi var. Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum." "Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma." karşındayım" "Neyin var?" dedi bana Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum." O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz. Aslında "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum"da bunların hepsi var. i guess he doesnt feel that good for 8-9 years... Ağır ağır, yavaş yavaş gittim Dedim ki "Evet, işte karşındayım" "Neyin var?" dedi bana Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum." Recommendations for Harmonic Mixing. The following tracks will sound good when mixed with Feyyaz Yigit - 8-9 Senedir Kendimi Iyi Hissetmiyorum, because they have similar tempos... Feyyaz Yiğit. "Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.". Elinizdeki eser M.Ö 8000'lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. i guess he doesnt feel that good for 8-9 years... Ağır ağır, yavaş yavaş gittim Dedim ki "Evet, işte karşındayım" "Neyin var?" dedi bana Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum." Feyyaz Yiğit. "Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.". Elinizdeki eser M.Ö 8000'lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum - Feyyaz Yiğit kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Feyyaz Yiğit. "Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.". Elinizdek...