Ümidim Biterken Başlar

Mustafa Ateş

Ümidim Biterken Başlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Mustafa Ateş
ISBN 6059839518
DOSYA FORMATI 3,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ümit hiç tükenmeyen bir hazinedir. Bu duygumuzla sıkıntılara katlanır, onunla güzel yarınları beklemeye koyuluruz. Sabah güneşi gibi içimizi ısıtan, heyecanlandıran, harekete geçiren hep o yitirmediğimiz ümidimizdir işte; onunla sarılırız hayata, hayallerimizi onunla süsleriz. Olayları gerçek hayattan seçilmiş bu romanda ellili yıllardan günümüze doğru heyecanlı bir gezintiye çıkacak, su gibi akıp giden dizelerde sevgi ve nefretin amansız mücadelesine şahit olacaksınız. Sevginin kurduğu dünyalara özenecek, nefretin kararttığı hayatları görünce kükreyeceksiniz. Tüm bu olumsuzluklar ümidinizi kıramayacak, tekrar bir gayret yüklenecek, yeniden ümitlenecek, güzel yarınların tatlı hayalini kuracaksınız. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. İşte oralarda, o bildiğiniz sokaklarda, bilmediğiniz, görmediğiniz bambaşka bir dünya ile, sokağın çaresizleri ile karşılaşacaksınız. Bu roman özel bir teknikle, çok boyutlu olarak yazılmıştır. Akışına kendinizi kaptıracağınız heyecanlı bölümlerin, yer yer karşınıza çıkan gizemli telgraf sayfalarının bir bütüne birleşerek meydana çıkardığı bu müthiş eseri en az iki defa okuyacak; her okuyuşunuzda iyi bildiğinizi, iyi anladığınızı düşündüğünüz olayların yeni yeni detaylarına vakıf olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ümidim Biterken Başlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ümidim Biterken Başlar.

... sokaklarına uzanacaksınız. Read 7.BÖLÜM from the story ÜMİDİM BİTERKEN BAŞLAR by Anastasiia_3829 with 61 reads ... Ümidim Biterken Başlar - %25 İndirimli - Mustafa Ateş - Yakın Plan Ya ... .Bardan çıktıntan sonra yüzüme vuran soğukla kendime geldim. Doruk kolumu bı... Mustafa Ateş. Ümit hiç tükenmeyen bir hazinedir. Bu duygumuzla sıkıntılara katlanır, onunla güzel yarınları beklemeye koyuluruz. Sabah güneşi gibi içimizi ısıtan, heyecanlandıran... ÜMİDİM BİTERKEN BAŞLAR kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MUSTAFA ATEŞ kitapları ve Y ... Ümidim Biterken Başlar ... ... ÜMİDİM BİTERKEN BAŞLAR kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MUSTAFA ATEŞ kitapları ve YAKINPLAN 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kopioi linkki twiittiin. Upota twiitti. Ümidim Biterken Başlar-YAKIN PLAN YAYINLARI- Mustafa Ateşpic.twitter.com/ped3e0hliE. 12.38 - 13. marrask. 2016. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. 15.68 TL. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler > Ümid...