Futbol ve Beklenti

Murat Sarıkabak

Futbol ve Beklenti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-27
YAZAR Murat Sarıkabak
ISBN 6059942393
DOSYA FORMATI 9,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap “Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı liglerde, futbol oynayan amatör ve profesyonel futbolcuların ileriye dönük beklentilerini belirlemek” amacıyla yapılan, yüksek lisans tezimden sonra oluşan, futbolda beklentinin etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol – beklenti – gelecek, ilişkisinin daha somut olarak anlatılmasını istemem nedeniyle kaleme alınmıştır.İleriye dönük beklentilerin belirlenmesi; sosyal, fiziksel ve zihinsel olarak, futbolcu gelişimine katkı sağlayabilir. Buna örnek olarak; futbolcuların antren­man koşullarının iyileştirilmesi, mesleki doyumlarının artırılması ile biyolojik ve ruhsal sağlıklarının iyi olması gösterilebilir. Çünkü futbolcuların sahip ol­dukları beklenti, amaçlarının belirlenmesinde yol gösterici olacaktır. Bu sayede futbolcular geleceğe yönelik kaygı ve endişelerini azaltabilecek ve hedeflerine ulaştıkça kazançları artacaktır.Aktif olarak, futbol faaliyetlerine katılan takımlarda bulunan, amatör ve pro­fesyonel futbolcuların beklentileri, kritik önem taşımaktadır. Bireysel verim ar­tışını sağlamak için futbolcunun beklentilerinin neler olduğunun ve bunların ne ölçüde karşılandığının belirlenmesi önemlidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Futbol ve Beklenti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Futbol ve Beklenti.

...in etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol - beklenti - gelecek ... Spor - DiğerAkademisyen Tıp Kitabevi9786059942393Futbol ve... ... ... 17.40 TL. ...ileriye dönük beklentilerini belirlemek" amacıyla yapılan, yüksek lisans tezimden sonra oluşan, futbolda beklentinin etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol - beklenti - gelecek... 18 TL. ...ileriye dönük beklentilerini belirlemek" amacıyla yapılan, yüksek lisans tezimden sonra oluşan, futbolda beklentinin etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol - beklenti - gelecek... 18.40 TL. ...ileriye dönük beklentilerini belirlemek" amacıyla ya ... Futbol Ve Beklentimurat Sarıkabak - ePttAVM ... ... 18.40 TL. ...ileriye dönük beklentilerini belirlemek" amacıyla yapılan, yüksek lisans tezimden sonra oluşan, futbolda beklentinin etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol - beklenti - gelecek... Futbol ve Beklenti - 429944 - Spor - Bu kitap "Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı liglerde, futbol oynayan amatör ve profesyonel futbolcuların ileriye dönük beklentilerini belirlemek" ama. Bu kitap "Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı liglerde, futbol oynayan amatör ve profe... #Futbol #Beklenti #Futbol ve #ve Beklenti #Futbol ve Beklenti. Futbol ve Beklenti. 5,0 (0 Yorum). Aktif olarak, futbol faaliyetlerine katılan takımlarda bulunan, amatör ve profesyonel futbolcuların beklentileri, kritik önem taşımaktadır. Ürün Adı: Futbol ve Beklenti Ürün Kodu: 9786059942393 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Murat Sarıkabak....