Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu (3 Cilt)

Berat Serdar Neziroğlu

Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu (3 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR Berat Serdar Neziroğlu
ISBN
DOSYA FORMATI 10,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dev bir hazineyi kitaplara sığdırdık...Türk Tespih Sanatı'nın bugüne kadar günışığına çıkmamış güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?Yıllar içinde özenle oluşturulmuş, uzmanlar tarafından dünyanın en değerli koleksiyonlarından biri olarak nitelendirilen, ünlü Türk tespih sanatçılarının nadide eserlerinden seçilmiş binlerce tespihten meydana gelen Türk Tespih Sanatı Neziroğlu Koleksiyonu albümlerini, ciltler halinde beğeninize sunuyoruz.Araştırmacı yazar Necdet Sakaoğlu ile yazar Deniz Gürsoy'un yazıları ve şair, gazeteci Refik Durbaş'ın söyleşileriyle zenginleşmiş, yüzlerce tespihi kapsayan ilk üç ciltlik set, kitaplığınızın en değerli parçalarından biri olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu (3 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu (3 Cilt).

...tapları. Basım Yılı: 2010. Ünlü Türk tespih sanatçılarının nadide eserlerinden seçilmiş binlerce tespihten meydana gelen Türk Tespih Sanatı Neziroğlu Koleksiyonu albümlerini, ciltler halinde 840 sayfadan oluşan 2010 baskısı ... Türk Tespih Sanatı Neziroğlu Koleksiyonu ... ... Are you sure you want to remove Türk tespih sanatı from your list? Türk tespih sanatı. Neziroğlu koleksiyonu = The art of Turkish prayer beads : Neziroğlu collection. Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu Türk Tespih Sanatı. Dev bir hazineyi kitaplara sığdırdık. The Art of Turkish Prayer Beads - Neziroğlu Collection Türk Tespih Sanatı. ...Serdar Neziroğlu'nun tespih üzerine çalışmas ... Makale » DergiPark ... . Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyonu Türk Tespih Sanatı. Dev bir hazineyi kitaplara sığdırdık. The Art of Turkish Prayer Beads - Neziroğlu Collection Türk Tespih Sanatı. ...Serdar Neziroğlu'nun tespih üzerine çalışması 2007'de kullandığı gümüş tespih ile başlamış. Neziroğlu, sanatçılar ve kendi koleksiyonundaki eserleri Türk Tespih Sanatı altında üç ciltte topladı. Berat Serdar Neziroğlu. Dev bir hazineyi kitaplara sığdırdık... Türk Tespih Sanatı'nın bugüne kadar günışığına çıkmamış güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız? The Art of Turkish Prayer Beads Documentary. Πριν 5 χρόνια. Türk Tespih Sanatı "Neziroğlu Koleksiyonu" Belgeseli. sanlıurfa 500 bin tl değerinde tesbih koleksiyonu. Türk Tespih Sanatı - Neziroğlu Koleksiyon Kitabı. ₺288.16₺369.44. Dev bir hazineyi kitaplara sığdırdık... Türk Tespih Sanatı'nın bugüne kadar g&... R_ad_r0000000354505....