Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara

Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-12
YAZAR
ISBN 9944970327
DOSYA FORMATI 6,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği düzeyde olayları ve hadisleri seçtik. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Yine sesli anlatım Türkçelerinin gelişmesini, konuşma ve anlama yeteneklerinin artmasını sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara.

...gamberimizden Çocuklara 6: Temizlik Alışkanlığı ... Peygamberimizden Çocuklara 6 Temizlik Alışkanlığı > Kolektif... ... . Cilt: Cilt ve sayfalar aynı şekilde 1.sınıf kalın sert mukavvadır. Peygamberimizden Çocuklara 1: Kırmızı Gagalı Kuş. Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı. Peygamberimizin, çocukların kişilik gelişimine katkı sağlayacak öğütleri ve davranışlarını, çocuk hikayelerine dönüştürdük, çizgi film... Peygamberimizden Çocuklara-6: Temizlik Alışkanlığı. Kolektif Pati Eğitim Gereçleri. Ana Sayfa/. Çocu ... Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı... | OdaKitap.com ... . Kolektif Pati Eğitim Gereçleri. Ana Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Yardımcı Kitaplar/. Peygamberimizden Çocuklara 6 Temizlik Alışkanlığı. Peygamberimizden Çocuklara 6 Temizlik Alışkanlığı. Ürün Adı Hatalı. Din Eğitimi kategorisinde yer alan Hilal Küçük Özdamar - Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet!...