Şah-ı Gülistan

Harun Çetin

Şah-ı Gülistan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-16
YAZAR Harun Çetin
ISBN 6055996468
DOSYA FORMATI 5,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

GÜL İLE BÜLBÜLÜN HİKÂYESİGül mescidinde gül kitabımsın.Gül minberimde tek hitabımsın.Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Hak sözünü tutmadım, erenler şerbetin tatmadım. Dost bağını gözetmeyip, düşmana ses etmeyip, yiten yiğitlere yas etmeyip, mümine varan köpeğe bir taş dahi atmadım.Cahillik denizinde boğuldum, nefsime taptım ve şeytan tarafından dahi kovuldum. Ulu bilgeler çağırdılarsa da beni dergâh-ı izzete, ben razı oldum şerre ve zillete. Münafıklık alametleri kalktı artık üzerimden, gayri bihakkın ben münafık oldum. Her türlü âmâl-i necasetin failiyim, bir nebze pişmanlık duymadan.Korkulara son, huzura merhaba.Çirkinliğe son, güzelliğe merhaba.Muammalara son, sırların hakikatine merhaba.Hayallere son, gerçeğe merhaba.Riyaya son, mertliğe merhaba.Dünyaya son, ukbaya merhaba.Cesedlere son, ervaha merhaba.Sona son, sonsuzluğa merhaba.Mahduda son, ezele ve ebede merhaba.Onsekiz bin âleme son, kalblere merhaba.Mahlûka son, Mahbuba merhaba.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şah-ı Gülistan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şah-ı Gülistan.

...kaleme alınan Şah-ı Gülistan adlı kitabın tanıtım makalesinde diyor ki: Gül ... Şah-ı Gülistan Harun Çetin ... ... Harun Çetin kaleme aldığı Şah-ı Gülistan adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Şah-ı Gülistan. Kayıhan Yayınları. Şah-ı gülistandan güzelsin güzel. Bu Eseri Video formatında Sayfanın Alt Bölümünde İzleyebilirsiniz. Şah-ı gülistandan güzelsin güzel - İzle - Dinle ilahi sözü kaside sözü ilahi notası TSM - THM ... 177 Eylül 2015, 177 Eylül 2015, 2015, Arşiv, Gülistan Menü, İnceleme. Şah ... Şah-ı Gülistan Satın Al | OdaKitap.com ... ... 177 Eylül 2015, 177 Eylül 2015, 2015, Arşiv, Gülistan Menü, İnceleme. Şah-ı Nakşibend Hazretlerinin dünyaya geldiği çağ, İslâm dünyasının siyasî açıdan dağınıklık içerisinde olduğu yıllardı. Şah-ı gülistan dekorasyon, Rize. 66 likes · 2 talking about this. kalıtelı garntılı ışçılık. See more of Şah-ı gülistan dekorasyon on Facebook. Log In. Forgotten account? 9 TL. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Şah-ı Gülistan - Harun Çetin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Şah-ı Gülistan. Şah-ı Gülista...