Paranormalizm ve Din

Dr. Mustafa Arslan

Paranormalizm ve Din
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Dr. Mustafa Arslan
ISBN 6056205019
DOSYA FORMATI 8,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü, fal, kehanet, kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan paranormal inançların günümüzde giderek arttığına dikkat çeken Arslan, kitap boyunca paranormal inancın dinle ilişkisini sorguluyor. Popüler kültürün bu tarz inançları dini temalarla birleştirerek sunduğunu iddia eden Arslan, ebebiyattan sinemaya, gündelik hayattan tıbba her alanda karşılaştığımız gizemli inanışların sıradan psikolojik durumlara indirgenemeyeceğini, toplumsal birer olgu olarak irdelenmesini gerektiğini savlıyor.Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde hayatın nasıl bir parçasına dönüştüğünü kanıtlıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Paranormalizm ve Din i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Paranormalizm ve Din.

... Mustafa Arslan "Paranormalizm ve Din" çalışmasında, Türkiye`de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor ... Paranormalizm ve Din - Mustafa Arslan - kitapjet.net ... . Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Paranormalizm ve Din. Bilsam Yayınları. 12.45. %17. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Tüm kategorilerde Başvuru - Kaynak Bilişim - Elektronik Çocuk Kitapları Din Edebiyat Eğitim Ekonomi Etnik Felsefe - Düşünce Genel Hediyelik Hobi Hukuk İletişim - Medya İslam Kişisel Gelişim Müzik... %20. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında Türkiye'de ... Paranormalizm ve Din Mustafa Arslan ... ... %20. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü fal kehanet kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan... Stok Kodu:70946. Mustafa Arslan "Paranormalizm ve Din" çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Kültür ve Bilim kategorisinde yer alan Mustafa Arslan - Paranormalizm ve Din kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü fal kehanet kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan......