Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?

Osho

Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Osho
ISBN 6055524357
DOSYA FORMATI 11,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?"Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar."OSHOMasumiyet, Bilgi ve Merak, yaşama, pek çok yetişkine acı veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir keyifle yaklaşma kapasitesini iyileştirmek için her insanın en son masumiyet haline, çocukluğuna bakıyor. Bütün dinler cennete, bir zamanlar bildiğimiz yalınlığa geri dönme düşüncesini barındırır. Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu "kayıp cenneti" nasıl bulacağımızı anlatıyor.Masumiyet, Bilgi ve Merak, orijinal bir Osho DVD'si içeriyor. Bu görsel tamamlayıcı okurun Osho'nun dosdoğru kaynaktan gelen dolaysız bilgeliğini ve mizahını deneyimlemesini sağlıyor."Masumiyet nedir?" diye soruyorsun bana.Bilgiyi kus! Bilgi ağacının meyvesini kusmak gerekir. Onu sisteminden çıkar: O zehir, saf zehirdir. Bilgi olmadan, "Bilmiyorum"u bilerek yaşa. Bu bilmeme halinden faaliyet gösterdiğinde masumiyetin ne olduğunu bileceksin.Bilgi, bilmenin engelidir. Bilgi bırakıldığında, bilme gelişir.Merak tehlikelidir, çünkü merak eden bir insanın filozof, şair veya bir mistik olacağı kesindir ve bu üç tip insan da toplum açısından işe yaramazdır. Toplum daha daha çok bilgi vererek, bilgiyle doldurarak seni bir otomata, bir robota dönüştürür. Ne kadar bildiğini düşünürsen, merak o kadar imkânsızlaşır, çünkü bildiğini zannettiğin zaman nasıl merak edebilirsin?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?.

...n Üretim ve İhracı Diğer » Kişisel Gelişim » Masumiyet, Bilgi ve Merak Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu ... Masumiyet, Bilgi ve Merak; Çocukken Hissettiğim Merak... ... . Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu kayıp cenneti nasıl bulacağımızı anlatıyor. ...Masumiyet nedir? diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! Masumiyet, Bilgi ve Merak, yaşama, pek çok yetişkine acı veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir ve Merak Çocukken Hissetiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? Osho. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işa ... Masumiyet, Bilgi ve Merak; Çocukken Hissettiğim... | imge.com.tr ... . Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar.". OSHO. Osho. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar.". OSHO. Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu kayıp cenneti nasıl bulacağımızı anlatıyor. ...Masumiyet nedir? diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar.". OSHO. Masumiyet, Bilgi ve Merak, yaşama... ...ve Merak; Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir keyifle ...Masumiyet nedir? diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu "kayıp cenneti" nasıl bulacağımızı anlatıyor. ... "Masumiyet nedir?" diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! Ana Sayfa. İnsan ve Toplum. Kişisel Gelişim. Masumiyet Bilgi ve Merak Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu. Fiyat Bilgisi Hatalı. Ürün Resmi Hatalı. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar." Masumiyet Bilgi ve Merak orijinal bir Osho DVD'si içeriyor. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?"Bilgili insan soru işaretiyle huşu ve merak bu "kayıp cenneti" nasıl bulacağımızı anlatıyor.Masumiyet Bilgi ve Merak orijinal bir Osho DVD'si içeriyor. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak için...