Tam Benim Tipim

Simon Garfield

Tam Benim Tipim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-09
YAZAR Simon Garfield
ISBN 6056260414
DOSYA FORMATI 6,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tam Benim Tipim bir font kitabı. Binlerce fontu alt alta sıralayan katalogvari bir kitap değil -öyle olsa muhtemelen bir uluslararası çoksatan olamazdı. Tersine; gerçek öyküler üstüne kurulmuş hayli eğlenceli bir kitap elinizdeki. Gutenberg'in ilk harf kalıbını dökmesinden, Steve Jobs'ın onları bilgisayarımızın font menüsüne doluşturup "modern zaman font salgınını" başlattığı ana, pek çok şaşırtıcı ve hatta kimi zaman büyüleyici öykünün kahramanı bu kitapta bahsedilen fontlar. Helvetica neden ve nasıl bütün dünyayı istila etti ya da daha romantik bir deyişle, "şehirlerin parfümü" haline geldi? IKEA'nın fontunu değiştirmesi nasıl oldu da "İsveç kaynaklı en büyük infial" olarak anılacak bir toplumsal tepkiye sebep oldu? Obama’yı Beyaz Saray’a bir font taşımış olabilir mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tam Benim Tipim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tam Benim Tipim.

.... Binlerce fontu alt alta sıralayan katalogvari bir kitap değil -öyle olsa muhtemelen bir uluslararası çoksatan olamazdı ... Tam Benim Tipim %25 İndirimli Simon Garfield ... . Simon Garfield tarafından kaleme alınan Tam Benim Tipim Pdf İndir isimli 353 sayfadan oluşan kitap; DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 9/11/2018 Cuma tarihinde ve 7. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Ve tabii, kaçınılmaz soru; seçtiğiniz font tipi sizin hakkınızda ne söylüyor? Bu yazıda "Tam Benim Tipim" isimli kitaptan ve Domingo Yayınlar'ının paylaşımlarından yararlanılmıştır. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Tam Benim Tipim: Bir Font Kitabı! Onun i ... Tam Benim Tipim - Değerli Kitaplar ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Tam Benim Tipim: Bir Font Kitabı! Onun için ne ?! "Ve ben sadece ... diğer insanlardan benzer şeyler duydum, gülümsedim. 36 TL. Time Out. Tam Benim Tipim bir font kitabı. Binlerce fontu alt alta sıralayan katalogvari bir kitap değil -öyle olsa muhtemelen bir uluslararası çoksatan olamazdı. Bu kitabı okumak bakışınızı değiştirecek." -Time Out-. Tam Benim Tipim bir font kitabı. Binlerce fontu alt alta sıralayan katalogvari bir kitap değil -öyle olsa muhtemelen bir uluslararası çoksatan olamazdı. Bu kitabı okumak bakışınızı değiştirecek. - -Time OutTam Benim Tipim bir font kitabı. Bir fontu, bir ülkeye, bir dine, bir döneme, bir mesleğe ya da bir duyguya has kılan şey tam olarak nedir? Comic Sans neden sevilmiyor? Ya da Russel Crowe neden her filminde Trajan yazı karakterini kullanıyor? gibi sorular beyninizi kemiriyorsa buyrun bu sorulara yanıt için Tam Benim Tipim'i okumaya! 45 TL. -Time Out- Tam Benim Tipim bir font kitabı. Binlerce fontu alt alta sıralayan katalogvari bir kitap değil -öyle olsa muhtemelen bir uluslararası çoksatan olamazdı. https://www.pdfkitaplariindir.com/tam-benim-tipim-pdf-indir.html. Binlerce yazı tipi, alt-sunakların yer aldığı katalog kitapları değildir - muhtemelen uluslararası bir çok satan değildir....