Gerçeği İnciten Papağan

Sadık Yalsızuçanlar

Gerçeği İnciten Papağan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-03
YAZAR Sadık Yalsızuçanlar
ISBN 9759967673
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeşil gözlü adam, akşam beyoğlu’ndaKendi trajik yazgısına yakın bulduğuTommy filmini seyretti.Salon bomboştu.Tarkovski haftasında, ayna’yı daÜç kişiyle izlemişti.Tommy’i seyreden yeni türk edebiyatı profesörüDostu, “mevlana çağımızda yaşasaydıBu filmin diliyle konuşurdu” demişti.Yağmurun inci inci yağdığı o ikindi üzeri,Çalıştığı gazeteye uğradığındaSantral görevlisi bir arkadaşıAnkara’dan geldiğini,Kendisini aradığını,Akşam garda bekleyeceğini söylemişti.Gara gitmiş fakat bulamamıştı onu.Deneme, araştırma, roman ve senaryo gibiBirçok yazı alanında önemli çalışmaları bulunan,Özellikle öykü alanında yapmış olduğuÇalışmalarla tanınan veEserlerinin bir kısmı dünya dillerine çevrilenSadık yalsızuçanlar, “gerçeği inciten papağan”Adlı eserinde yer alan; imgelerle örülü,Açık uçlu metinlerden oluşan veBambaşka alemlerden seslenen hikâyelerleOkuyucuya, iki dünyanın kesiştiği noktayıKeşfetme olanağı sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gerçeği İnciten Papağan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gerçeği İnciten Papağan.

...el' dedi Yeşil Gözlü Adam. Papağan, 'Önce yolu betimleyin' dedi ... Gerçeği İnciten Papağan Sadık Yalsızuçanlar ... . Adam, 'Kuşatmadan mı?' diye sordu. 5.51 TL. Gerçeği İnciten Papağan uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. "Gerçeği inciten papağan". için 35 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 3,00 TL. Sepete Ekle. Gerçeği inciten papağan. Sadık Yalsızuçanlar. Satıcı. Gerçeği İnciten Papağan en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Gerçeği İnciten Papağan satın alın, indirimli ve avant ... Gerçeği İnciten Papağan Satın Al | OdaKitap.com ... . Hemen Gerçeği İnciten Papağan satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! ...özellikle öykü alanında yapmış olduğu çalışmalarla tanınan ve eserlerinin bir kısmı dünya dillerine çevrilen sadık yalsızuçanlar, "gerçeği inciten papağan" adlı eserinde yer alan; imgelerle örülü... Yorumlar (0). Resimler. Gerçeği İnciten Papağan - Sadık Yalsızuçanlar. Gerçeği İnciten Papağan/Sadık en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Gerçeği İnciten Papağan/Sadık incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Gerçeği İnciten Papağan. Sadık Yalsızuçanlar. Timaş Yayınları. Kapı aralıktı. Papağan içerideydi. 'Öldürücü bir zehir gibi benden kaçıyorsun, boşuna tüketiyorsun kendini dedi. Gerçeği İnciten Papağan YEŞİL GÖZLÜ ADAM, AKŞAM BEYOĞLU'NDA KENDİ TRAJİK YAZGISINA YAKIN BULDUĞU TOMMY FİLMİNİ SEYRETTİ. Salon bomboştu. Tarkovski haftasında, a. Geleceği düşleyince çıldıracak gibi oluyordum. Ben d...