İsimdeki Sır

Mustafa Kalender

İsimdeki Sır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-30
YAZAR Mustafa Kalender
ISBN 6054981687
DOSYA FORMATI 11,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan PolisMemuru Hüseyin TAŞKIN’a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de Emniyeti tanıtır.İkili, amansız bir seri katilin peşine düşer. Katil; sarışın, yuvarlak yüzlü ve yeşil gözlü kadınları kurban olarak seçmektedir, çok profesyoneldir, olay mahallinde delil namına bir şey bırakmaz. Olay mahallinde bıraktığı tek şey: Cesetlerin alnına kazımış olduğu bazı harflerdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İsimdeki Sır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İsimdeki Sır.

...ekî tecrübelerini aktarır hem de... İsimler o kadar önemli ki, doğum tarihinizin gösterdiği bir çok fırsat ve yeteneği kullanmanıza yarıyor ... Afşinli Yazar'dan "İsimdeki Sır" Romanı! | Afşin Haber Merkezi ... . Doğum tarihinizdeki gizli sır! Doğum gününüz sadece tarihten ibaret değil. Murat Karademir. Kitap Tanıtımı. Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım atmasını konu alan roman... 16.20 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin ... İsimdeki Sır: Osman'ın 'T'si | Düşünce Mektebi ... ... 16.20 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 14.40 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 13.05 TL. Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin TAŞKIN'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... Afşinli Yazar Mustafa Kalender'in İsimdeki Sır adlı Romanı okuyucusuyla buluştu. beklenen Romanı okuyucu ile buluştu.190 Sayfalık İsimdeki Sır adlı Roman'da bir Seri Katil Vakası anlatılıyor. İsimdeki Sırİsimdeki Sır - Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım İsimdeki Sır. Galeri için Resmi Tıklayın....