Gençler İçin Safahat

Mehmet Akif Ersoy

Gençler İçin Safahat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-13
YAZAR Mehmet Akif Ersoy
ISBN 6055304003
DOSYA FORMATI 4,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mehmet Akif, Safahat'ta gençliği "Asım" karakteriyle sembolize eder. Vatanın karış karış işgal edildiği bir dönemde geleceğe Asım'la bakmış ve teselli bulmuştur. Çünkü ona göre ülkenin geleceği ancak iyi yetişmiş kuşaklarla mümkündür. Fatih Bayhan'ın, 2000'lerin Asım nesilleri için hazırladığı Gençler İçin Safahat'ın birinci bölümünde, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akif'in hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz. Ve ikinci bölüm, edebiyatımızın bir devre tanıklık eden önemli eseri Safahat'tan seçilmiş şiirlerden oluşuyor. Vefatından 76 sene geçmesine ve eserleri kamu malı sayılmasına rağmen BSR Yayın Grubu, Mehmet Akif'in vârisleri olan torunlarına telif ücreti ödemeyi millî şaire duyduğu vefa borcunun gereği olarak görmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gençler İçin Safahat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gençler İçin Safahat.

... Bayhan'ın 2000'lerin Âsım nesilleri için hazırladığı Gençler İçin Safahat'ın birinci bölümünde, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Âkif'in hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz ... Gençler İçin Safahat Fatih Bayhan ... . Gençler İçin Safahat book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Gençler İçin Safahat by Fatih Bayhan. 6.02 TL. Fatih Bayhanın, 2000lerin Asım nesilleri için hazırladığı Gençler İçin Safahatın birinci bölümünde, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akifin hayatındaki köşe taşlarına tan ... Gençler İçin Safahat - Kitap Vikitap ... . 6.02 TL. Fatih Bayhanın, 2000lerin Asım nesilleri için hazırladığı Gençler İçin Safahatın birinci bölümünde, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akifin hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz. Mehmet Akif Ersoy. Mehmet Akif, Safahat'ta gençliği "Asım" karakteriyle sembolize eder. Vatanın karış karış işgal edildiği bir dönemde geleceğe Asım'la bakmış ve teselli bulmuştur. Gençler İçin Safahat. Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. 16 TL. Fatih Bayhan'ın, geleceğin "Âsım nesilleri" için hazırladığı Gençler İçin Safahat'ta, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akif'in hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz. 16 TL. Fatih Bayhan'ın, geleceğin "Âsım nesilleri" için hazırladığı Gençler İçin Safahat'ta, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akif'in hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz. Şiir - Antoloji >. Gençler İçin Safahat. Gençler İçin Safahat (9789752678514). Marka : Mehmet Akif Ersoy. Tedarikçi : Berikan Yayınları. 9.98 TL. Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker! Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer. Ne büyüksün ki, kanın kurtarıyor Tevhid'i... Bedr'in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi. Gençler İçin Safahat Mehmet Akif Ersoy Mavi Çatı Yayınları. Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. 17 TL. Fatih Bayhan'ın, geleceğin "Âsım nesilleri" için hazırladığı Gençler İçin Safahat'ta, edebiyat ve düşünce adamı Mehmet Akif'in hayatındaki köşe taşlarına tanık oluyoruz. Gençler İçin Safahat, diğer kategorisinde 10 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: GENÇLER İÇİN SAFAHAT. Mağaza: ABC CADDE. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız....