Altın Öğütler“Nefs Hep Karşı Gelir”

Seyyid Abdülkadir Geylani

Altın Öğütler“Nefs Hep Karşı Gelir”
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-03
YAZAR Seyyid Abdülkadir Geylani
ISBN 6054810215
DOSYA FORMATI 8,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, kalbindeki ışığı söndürmek değil beslemek isteyenler için; görünenin ötesine varmak, gizli olana Ulaşmak için kısaca Büyük mürşid’in dizinin dibine oturmaya karar veren herkes içindir.Hz. Geylânî’nin üslubu gayet renklidir; her seviyeden anlayış sahibinin istifade edeceği meseleler, Öğütler ve kıssalarla bezeli bu rehber kitap, gönüllerimizi yumuşatmaya, eylemlerimize çeki düzen vermeye,Ahiret kaygısını daha da güçlendirmeye vesile olacaksa ne mutlu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Altın Öğütler“Nefs Hep Karşı Gelir” i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Altın Öğütler“Nefs Hep Karşı Gelir”.

...lani. Bu kitap, kalbindeki ışığı söndürmek değil beslemek isteyenler için; görünenin ötesine varmak, gizli olana Ulaşmak için kısaca Büyük mürşid'in dizinin dibine oturmaya ... Altın Öğütler - Nefs Hep Karşı Gelir - Sarmal Kitabevi ... ... Hz. Geylânî'nin üslubu gayet renklidir; her seviyeden anlayış sahibinin istifade edeceği meseleler, Öğütler ve kıssalarla bezeli bu rehber kitap, gönüllerimizi yumuşatmaya... Yorum Yaz. Ürün Adı: Altın Öğütler - Nefs Hep Karşı Gelir. Mağaza: Yeryüzükitap. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. O ... dinsiz şakird cebbar, mağrurdur...Gaye-i himmeti nefs ve batnın ve fercin hevesatını tatmindir... 1. Altın Öğ ... Altın Öğütler Nefs Hep Karşı Gelir ... . Mağaza: Yeryüzükitap. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. O ... dinsiz şakird cebbar, mağrurdur...Gaye-i himmeti nefs ve batnın ve fercin hevesatını tatmindir... 1. Altın Öğütler. Abdülkadir Geylani, Osman Güman (Çevirmen). 9786054810215. 519381. Altın Öğütler Nefs Hep Karşı Gelir. Gelenek Yayıncılık. 20.00. Kitap. Din, Mitoloji Kitapları. Altın Öğütler - Nefs Hep Karşı Gelir. Altın öğütler nefs hep karşı gelir. Barkod 9786054810215. Stok Durumu TÜKENDİ. Altın Öğütler - Nefs Hep Karşı Gelir. ₺10.84₺16.67. Bu kitap, kalbindeki ışığı söndürmek değil beslemek isteyenler iç...