Her Telden

Kollektif

Her Telden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6058159068
DOSYA FORMATI 7,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Çocuklardan çocuklara şiirler…”Bu kitap, İzmit Ulugazi ilköğretim Okulu 2-F sınıfı öğrencilerinin sınıf öğretmeni Jale Gül Kaçmaz’ın kontrolünde ders içi çalışmaları kapsamında yazdığı şiirlerden oluşmaktadır. Şiir yazma konusunda öğrenciler serbest bırakılmış ortaya çocukça özgün eserler çıkmıştır. Sınıf mevcudiyeti 34 olmakla birlikte kitapta her öğrencinin bir şiiri bulunmaktadır. Kitabın basımıyla ilgili destek velilerimizden gelmiştir. Kitabın tanıtımı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 5-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında 10’sunu düzenleyeceği Kocaeli Kitap Fuarı’nın ilk günü Kocaeli Valisi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve İzmit Belediye Başkanı’nın iştirakleriyle gerçekleştirilmiştir. Kocaeli Şair ve Yazarlar Derneği ise stant desteği sunmuştur. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Telden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Telden.

.... Cemre ile Her Telden. 23 Eylül 2019 Pazartesi ... Her Telden ... . Her zaman çağırdıktan en fazla birkaç saat sonra gelip, işlerini hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamladılar. TDK Türkçe Deyimler Sözlüğü. Deyim : Her telden çalmak. Deyimin Anlamı: Pek çok konuda bilgi sahibi olmak, içinde bulunduğu ortamın şartlarına göre her çeşit iş yapabilir olmak. Her Telden Alanındaki güncel gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. Devamı ». Gerilla Pazarlama Nedir, Faydalar ... Hertelden; Ordan, Burdan, Şurdan ... . Devamı ». Gerilla Pazarlama Nedir, Faydaları-Avantajları Nelerdir? Her Telden. Her Telden Her Dilden. El işleriyle uğraşmayı ve ürettiklerimi paylaşmayı seven biriyim. Umarım sizde yaptıklarımı beğenir emeğe saygı gösterir, fikirlerinizi paylaşırsınız. Uçuş sektörü her geçen büyümeye devam etmektedir. Firmaların aralarındaki rekabetten en karlı çıkan şüphesiz müşterilerdir. Bu nedenle her firmadan fiyat alıp uçak bileti almak en mantıklısıdır. Tığ işi menekşe yapımı. Kokulu sabunlardan vazo :) Minik süslü prenseslerimize harika bir çanta (Resi... Her Şey Yolunda mı? Sizin için Birkaç Önerim ve Diktiğim bir Maskem var, Gelsenize! HER TELDEN. Hachiko:Bir köpeğin hikayesi. 5 hafta önce. Kategori Arşivi:Her Telden Resimler. Her türlü resme, fotoğraflara ve manzaralara yer verilen bir kategori… Bunu Paylaş. Oca 14. 676 5 Her Telden Resimler Nix....