Geçmişin Yankısı (Kısım 2)

Diana Gabaldon

Geçmişin Yankısı (Kısım 2)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-19
YAZAR Diana Gabaldon
ISBN 6051730141
DOSYA FORMATI 10,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere’sinden gelen eşi Claire Randall’ın olağanüstü hikâyesine bir kez daha hayran olacaksınız. GEÇMİŞİN YANKISI KISIM II Bir zamanların II. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı, ikincisi kazanan taraf adına savaşmanın hayatta kalmayı garanti etmeyeceği ve üçüncüsü ise namlunun diğer tarafında İngiliz ordusu için savaşan, evlilik dışı doğan oğluyla yüzleşmektense ölmeyi tercih edeceği. Claire ise Amerika’nın kazanacağını bilse de bedelinin ne kadar ağır olacağından habersizdir… Bu sırada, on sekizinci yüzyıla kıyasla daha güvenli olan yirminci yüzyılda, Brianna ile eşi Roger MacKenzie, iki yüzyıl öncesinden kalan mektuplar aracılığıyla Jamie ve Claire’in dramatik hikâyesini adım adım takip ederken, hiç beklemedikleri büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geçmişin Yankısı (Kısım 2) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geçmişin Yankısı (Kısım 2).

...nın en iyilerinden birisi. Tür ve kategori bakımından Roman (çeviri) olarak incelenebilir ... Geçmişin Yankısı Kısım - 2 - %12 İndirimli - Diana Gabaldon - Epsilon ... . Geçmişin Yankısı Kısım - 2 arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. 49,59 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git. Geçmişin Yankısı (Kısım 2) Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Geçmişin Yankısı (Kısım 2) kitabını inceleyeceği... Geçmişin Yankısı Kısım 2, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 43 TL ind ... Geçmişin Yankısı (Kısım 2) PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... ... Geçmişin Yankısı Kısım 2, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 43 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Geçmişin Yankısı Kısım 2. Mağaza: Fırsat Kapında. Geçmişin Yankısı 2. Kısım - kitabını online oxuya və ya yükləyə bilərsiniz. Kitap Adı: Geçmişin Yankısı 2. Kısım Kitap Serisi: Yabancı Serisi 7. Kitap 2. Kısım Yazar: Diana Gabaldon Yayıncı: Epsilon Yayınevi Sayfa Sayısı: 656. Geçmişin Yankısı (Kısım 2) kitabı pdf indirmek için geldiniz. None yılında yayınlanan Geçmişin Yankısı (Kısım 2) , 2. Baskı ve Roman (Çeviri) kategorisinde yer almaktadır. Geçmişin Yankısı / Kısım 2 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Diana Gabaldon kitapları ve Epsilon 20...