Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat

John Bellairs

Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-15
YAZAR John Bellairs
ISBN 6056831409
DOSYA FORMATI 5,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Lewis Barnavelt, ailesinin ölümünün ardından gizemli amcası Jonathan’ın yanına Michigan’a gönderilir. Amcasını tanımaya çalışan Lewis, kısa sürede onun bir büyücü olduğunu keşfeder ve büyülü bir dünyaya adımını atar. Bu güç sadece iyi insanların elinde değildir. Kötü bir büyücü olan Isaac Izard, kıyametten sonra neler olacağını merak etmektedir. Bunun için de kıyamete neden olmak ister. Lewis, Isaac Izard’ın bu isteğini öğrenmiştir. Isaac amacını gerçekleştirmek için kara büyülü bir saat yapar. Saat var olduğu surece ilerleyecek ve kıyamet gününe gün sayacaktır. Saati Jonathan’ın evine saklayan Isaac zaman dolmadan önce ölür. Lewis ve amcası Jonathan zaman dolmadan ve saat Isaac’ın karısı Selena’nın eline geçmeden onu bulmak zorundadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat.

...tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir ... Eski Evdeki Büyülü Saat Filmi ... . Bunun için de kıyamete neden olmak ister. Lewis, Isaac Izard'ın bu isteğini öğrenmiştir. Eski Evdeki Büyülü Saat Altyazılı Fragman. 18 139 gösterim. 2:09. The 100 - Eve Dönüş - 3. Kitap19,48 TL1 satıcı. En Eski Yüz12,00 TL1 satıcı. Üç Yüz Adam Saat19,68 TL1 satıcı. Faber Castell Fc Baskılı Yapışkanlı Resim Kağıdı & Keçeli Kalem Seti - Kız... John Bellairs tarafından kaleme alınan Lewis Bernavelt Eski Ev ... Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat ... ... John Bellairs tarafından kaleme alınan Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat Pdf Oku isimli 216 sayfadan oluşan kitap; OCTOPUS YAYINEVİ yayınevinin 15/8/2018 Çarşamba tarihinde ve 1... Bilim kurgu, fantastik, gizem. Yıldız: Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro vb. Lewis Barnavelt (Owen Vaccaro), ebeveyninin ölümünden sonra Michigan'daki amcası Jonathan'ın (Jack Black)... ESKİ EVDEKİ BÜYÜLÜ SAAT Lewis Barnavelt, ailesinin ölümünün ardından gizemli amcası Jonathan'ın yanına Michigan'a Isaac amacını gerçekleştirmek için kara büyülü bir saat yapar. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Eski Evdeki Büyülü Saat 2018 izle. PUAN : 6.2. Lewis ve amcası Jonathan zaman dolmadan ve saat Isaac'ın karısı Selena'nın eline geçmeden onu bulmak zorundadır. Lewis... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ...