Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede

Greg Trine

Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-05
YAZAR Greg Trine
ISBN 6051730011
DOSYA FORMATI 11,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendisine yardım eden salyalı köpeği Raymond, emekli şerif büyükbabası ve tabii birkaç özel taktik sayesinde Jo Schmo, kötü adamları San FrancIsco sokaklarından uzak tutuyor. Süper kahraman Jo Schmo’nun bir sorunu var: Savaşacak suç kalmadı artık! Bu yüzden o ve yardımcı köpeği, Raymond, bir zaman makinesi kuruyor ve korkunç geğirmeleriyle bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp’ü alt etmek amacıyla o eski günlere dönüyorlar. Bu sırada içinde bulundukları şimdiki zamanda asıl sorun kıvılcımlanıyor. İki kibirli kızın elinde Jo’yu alt etmeye yetecek bir yıkım güllesi var, bunun için doğru zamanı bekliyorlar. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo’yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede.

...si kuruyor ve korkunc gegirmeleriyle... İlgili Etiketler ... Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede - Sarmal Kitabevi ... . yeni çıkan kitaplar ucuz kitap al kitap kitap al e kitap kitaplık. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitap. Çocuk Kitapları. Jo'nun Maceraları 2 - Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Jo'nun Maceraları 2 - Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo'yu yenemezse, ... Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede... ... . Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo'yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! ...bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp'ü alt etmek amacıyla o eski günlere dönüyorlar. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo'yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! Bu yüzden o ve yardımcı köpeği, Raymond, bir zaman makinesi kuruyor ve korkunç geğirmeleriyle bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp'ü alt etmek amacıyla o eski günlere dönüyorlar. Süper kahramanJoSchmo'nun bir sorunu var: Savaşacak suç kalmadı artık! B...