Canım Annem

Fatoş Ayvaz

Canım Annem
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-04-30
YAZAR Fatoş Ayvaz
ISBN 6056537981
DOSYA FORMATI 7,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Annenizin hayatınızdaki kutsal yerini anlatmak için güzel bir yol... Anneler için ne kadar çok şey söylense azdır. Bu hediyelik kitap ile annelerimizin çoğu zaman hayatımıza dokunduğu bir sihirli değnek gibi, sizlerin de annelerinizin yüreklerine dokunmanızı istedik... Canım Annem’in her bir sayfasında anneniz için ifade edilen sözler onu büyüleyecek ve rengarenk çiçek desenleri annenizi çok mutlu edecek! Canım Annem’i anneler gününde, annenizin doğum gününde ya da sevginizi ifade etmek istediğiniz her hangi bir zamanda annenize hediye edin ve yaşamınızda ne kadar kutsal bir varlık olduğunu, sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatın.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Canım Annem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Canım Annem.

...ir telefon eder en azından. Kapıyı açtığında, boynuna atılan oğlunun ... ANNEM CANIM ANNEM - Video İzle - İndir | videoindirelim.com ... . "-Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun!" diye bağırması sanki bir rüya sahnesiymiş gibi geldi. Canım annem Askılık gibi Nasıl olsa beni korursun Isıtırsın beni Masal gibi. Canım Annem Al dudağından çıkan kelimeler Nasıl söylerim bilemem Isıtırsın kollarında Melek yüzlü annem. Annem annem canım annem. Annem annem canım annem, Gönlüm senle kalbim senle Canım annem gülüm ... Canım Annem - GittiGidiyor ... . Annem annem canım annem, Gönlüm senle kalbim senle Canım annem gülüm annem Dünyam sensin benim bir tanem.. Canım Annem. Yemeyip de yediren, Giymeyip de giydiren, Her an bizi düşünen. Canım annem, gül annem. Kol açıp, kanat geren, Ömrünü bize veren, Biz gülünce sevinen. Canım annem, gül annem. kalbimde saklı en güzel sevgin güzellik sende caziben engin dünya da varsın var mıdır dengin annem sevgi sevgi yapraktır. CANIM ANNEM Konusuna 2 Yorum Yapıldı. ...gün daha cok aciyor kaybetmeden kiymetin bilinmiyor annem benim canim annem hakkin bana helal eyle ögrendim artik annem kiymetini, ayaklarinin altindaki cenneti gec oldu annem benim, sen hakkini. CANIM ANNEM | Sevimli Dostlar ile Anneler Günu Şarkısı | Adisebaba TV Bebek Şarkıları (2:35) İndir Pırıl Anneler Günü Şarkısı | Annem Annem Canım Annem (2:22) İndir Pepee Çocuk Şarkıları... Benim Annem Güzel Annem Melodika, Keman, Org, Flüt Notaları. 1. Versiyon. Benim Annem Güzel Annem Şarkı Sözü. Küçücükken Başucumda. Bana Ninni Söylerdin. Dram. Yıldız: Emin Gürsoy, Halit Akçatepe, Tomris Oğuzalp vb. Dil: TR. Açıklama - Canım Annem - Giysi Oyunlari. Puan Ver Şu anda Canım Annem oyununu oynuyorsun. StarSue.Net te diğer güzel Giysi Oyunları ndan birini de oynayabilirsin! annem canim annem başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. annem canım annem. 14 Mayıs 2017 Pazar, 08:10. 12980 izlenme. Canım Annem. Saygıyı sevgiyi senden öğrendim, Seni seviyorum canım annem, Sevgimi yazmaya kalemim yetmez, Seni seviyorum canım annem....