Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı

Kollektif

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-18
YAZAR Kollektif
ISBN 6059144063
DOSYA FORMATI 8,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış modeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak.1-Pastel ve renkli kalemlerinizi özgür bırakın.2-Telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı kapatın.3-İşinizi, kredi notunuzu, itibarınızı, amaçlarınızı, emeklilik birikimlerinizi düşünmeyi bırakın.4-Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu.5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın.6- Böylece tüm endişelerinizden uzaklaşıp, özgürce düş kurabileceğiniz, heyecanlı, meraklı ve keyifli, olacağınızı fark edin. Derin nefes alın ve eğlencenin tadını çıkarın.7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı.

.... Renkler Sokağı Büyükler İçin Boyama Kitabı ... Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı ... . 31,60 TL. | %15 İNDİRİM. 2015 yılında İndigo Yayınları tarafından basılan Renkler Sokağı büyükler için tasarlanan bir boyama kitabı olmakla birlikte birbirinden eğlenceli modelleri içerisinde barındırıyor. Yetişkin Boyama Kitabı Boyuyoruz! Birlikte Boyama Yapıyoruz #2 - Продолжительность: 10:42 Senin "Aydınlık Varoldukça Aydınlıkta Dolaşın" TOLSTOY sesli kitap tek parça Akın ALTAN... Author: Unknown Genre: » renkler sokağı. REN ... Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı... | Kitapkolik.com ... ... Author: Unknown Genre: » renkler sokağı. RENKLER SOKAĞI. Büyükler İçin Boyama Kitabı. Posted by Unknown Posted on. 4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu. 5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın. Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Renkler Sokağı Büyükler İçin Boyama Kitabı 5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif kitap Asıl önemli olan bu.5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. ...oluşan kitap; Kollektif tarafından yazılmıs ve İNDİGO KİTAP yayınevinin 18/4/2017 Salı tarihinde ve 30. İçin Boyama Kitabı Pdf İndir e-book indir Renkler Sokağı & Büyükler İç...