Katie ve Ayçiçekleri

James Mayhew

Katie ve Ayçiçekleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-01
YAZAR James Mayhew
ISBN 9750831959
DOSYA FORMATI 5,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız?Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Van Gogh, Cézanne ve Gauguin’in çeşitli resimleri arasında başlayan heyecanlı koşturmaya ve maceraya, resimlerin kahramanları da katılır. Katie’nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız?Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. Paul Gauguin’in Dans Eden Brötanyalı Kızlar tablosundaki figürlerden biri Mimi, Katie’ye yardıma koşar fakat küçük kızın yaramaz köpeği Zazou, ayçiçeklerini kaptığı gibi onları Van Gogh ile Paul Cézanne’ın resimlerinin içine sürükler. Bakalım Katie, Mimi ve Zazou ayçiçeklerini geri götürebilecekler mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Katie ve Ayçiçekleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Katie ve Ayçiçekleri.

...ekirdeği toplamaya karar verir. 9,00 TL ... Katie ve Ayçiçekleri | Okuoku.com ... . Katie ve Resim Sergisi. We've gathered our favorite ideas for Katie Ve Ayçiçekleri Yapı Kredi Yayınları, Explore our list of popular images of Katie Click Images to Large View Katie Ve Dinozorlar Yky Yapı Kredi Yayınları. James Mayhew. Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya... Katie'nin keşfettiklerini paylaşmay ... Katie ve Ayçiçekleri > Yapı Kredi Yayınları > James Mayhew ... ... Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir....