Banka Darbe Tekniği

Şeyh Dr. A. Es Sufi

Banka Darbe Tekniği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-29
YAZAR Şeyh Dr. A. Es Sufi
ISBN 9758907229
DOSYA FORMATI 11,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1532 yılında Machiavelli'nin kitabı Il Principe basıldı. Niyeti kâfir yöneticiler için gerekli liderlik bilgisini ortaya koymaktı. Eser, 'Ferdî Yönetim' ilkesi tamamen yok edilene kadar geçerliliğini korumuştu. Kâfirlerin ferdî yönetimi ise, modern "demokratik" finansal yönetim biçimine dönüştüğü için, yönetimin kimliği, kapsamı ve faaliyet alanı gizli kalmaya başladı.1931 yılında İtalyan Curzio Malaparte, Fransa'da Technique du Coup d'Etat adlı başyapıtını yayınladı. Malaparte devletin mekanik doğasını ve aynı zamanda liderlikte yapılacak sarsıcı değişimlerin etkisizliğini ortaya koydu. Bunu yapmakla modern devleti tanımlayan limitleri ve nihilizmi gösterdi.Egemen devletler sistemi de, kâfir toplumu, belirleyici insani faktör olan tanrıya inanmaktan ve değerlerinden yoksun bırakarak çökmüş bulunduğu için artık küffar, kendilerini yeni güç sistemi olan bankacılıktan kurtarmaya muktedir değldir.2000 yılında yazılan Şeyh Abdulkadir Es-Sûfî'nin elinizdeki eseri, bankerleri, onların güçlerini ve servetlerimizin büyülü riba istimlâklarını, sökülüp atılması gereken birer kuvvet olarak tanımlayarak, İslam'ın ve bizzat yaşamın düşmanlarını nasıl sadece Müslümanların teşhis edebileceğini gösteriyor.Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Banka Darbe Tekniği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Banka Darbe Tekniği.

...oymaktı. Yorum Yaz. Ürün Adı: Banka Darbe Tekniği/Abdülkadir Es-Sufi ... Banka Darbe Tekniği ... . Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Abdülkadir Es-Sufi. Kitap Tanıtımı. 1532 yılında Machiavelli'nin kitabı II Principe basıldı. Niyeti kafir yöneticiler için gerekli liderlik bilgisini ortaya koymaktı. 9.75 TL. Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 12.75 TL. ...İslam'ın ve bizzat yaşamın düşmanlarını nasıl sadece M ... Banka Darbe Tekniği Abdülkadir Es-Sufî ... .75 TL. ...İslam'ın ve bizzat yaşamın düşmanlarını nasıl sadece Müslümanların teşhis edebileceğini gösteriyor.Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. Banka Darbe Tekniği (9789758907229). Marka : Abdülkadir Es-Sufi. Tedarikçi : Kalem Yayınevi. Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 9.90 TL. Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 10.65 TL. Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 13.50 TL. Annemin elleriyle kaldırdım örtüsünü eski zamanın. Pembe pikemin. Ona sarınıp yaz geceleri, yarı uyur yarı uyanık düşler içinde uyuyakaldığımı unutmuşum ben. Ne çok şeyi unutmuşum. Ad: Banka Darbe Tekniği, Yazar: Abdulkadir Es Sufi, Yayınevi: Kalem Yayınevi, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Ekonomi Diğer, En Düşük Fiyat: 9 TL, Teklif Sayısı: 13, Yüzde İndirim Oranı: 19, Barkod......