T.S.Spivet'in Seçme Eserleri

Reif Larsen

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-17
YAZAR Reif Larsen
ISBN 6055381066
DOSYA FORMATI 4,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine.”STEPHEN KINGOn iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. T.S. kendini, Montana'nın kuzeyindeki çiftlik evinden ülkenin öteki ucundaki müzenin o kutsal salonlarına kadar uzanan bir maceranın ortasında bulur.Çiftlikten uzaklaştıkça bu yolculuğun aslında onu evine ne kadar yaklaştırdığına da tanık olur. Valizindeki gizli bir defter ona atalarının öyküsünü ve uzun yıllar önce batıya nasıl geldiklerini anlatarak geride bıraktığı ailesini ve o ailenin içindeki rolünü daha iyi anlamasını sağlar. T.S. defteri okudukça gerçekle kurgu arasındaki görünmez sınırı keşfeder ve her şeyi mantık yürüterek açıklamaya ne kadar çalışırsa çalışsın, etrafındaki dünyanın gizemle dolu olduğunun farkına varır.Coppertop Çiftliği'nden başlayıp, Washington D.C'de son bulan bu yolculuk kolay olmayacaktır. Kayıp bir kardeşin acısı, kalp kırıklıklarının, yalnızlıkların ve aşkın haritası çizilebilir mi dersiniz? Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet, sorularının bazılarının cevaplarını bulurken, karşısına yepyeni sorular çıkacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz T.S.Spivet'in Seçme Eserleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap T.S.Spivet'in Seçme Eserleri.

... Reif Larsen. "İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır ... T. S. Spivet'in Seçme Eserleri ... . Bu kitap bir hazine.". STEPHEN KING. "İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine.". -Stephen King-. Reif Larsen. İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine." Find. Advanced. T. S. Spivet' in seçme eserler... Holdings. Save to List. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri K ... T.S.Spivet'in Seçme Eserleri En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Bu kitap bir hazine." Find. Advanced. T. S. Spivet' in seçme eserler... Holdings. Save to List. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler. Reif Larsen tarafından yazılan T.S.Spivet'in Seçme Eserleri kitabı 2012-01-17 tarihinde yayınlanmıştır. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri. 28,00 TL. Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet sorularının bazılarının cevaplarını bulurken karşısına yepyeni sorular çıkacaktır. Enteresan bir kitap t.s.spivet'in seçme eserleri. Enteresan çünkü çok sevdim ama hiç beğenmedim. ve şimdi de nasıl anlatsam, nereden başlasam diye kıvranmaktay...