Pire ve Diken

Pieter Koolwijk

Pire ve Diken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-04
YAZAR Pieter Koolwijk
ISBN 9752521322
DOSYA FORMATI 3,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Piero pek cesur değil, üstelik bayağı ufak tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor. Ta ki bir gün kızıl saçlı minicik bir kız sınıfa girene kadar. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor.Diken kimseye aldırmıyor. Sandviçini amuda kalkıp yiyor, okul bahçesinde canının istediği gibi dans ediyor ve çok garip hikâyeler anlatıyor. Piero ve Diken birlikte Arjan’ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pire ve Diken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pire ve Diken.

...eye aldırmıyor. 7.56 €. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor ... Pire ve Diken - %17 İndirimli - Pieter Koolwıjk-Linde Faas - Büyülü F ... . Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor. Pire ve Diken - Pieter Koolwijk. Büyülü Fener Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 153 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Pire ve Diken - Pieter Koolwijk. Pire ve Diken arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Pire ve Diken İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyor ... Pire ve Diken Pieter Koolwıjk-Linde Faas ... . Pire ve Diken İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor. Peki garipliğine hayran olmaya başladığı bu kız Pire'ye baş kaldırmayı öğretirse? Pire ve Diken toplumsal cinsiyet meselesine dair doğrudan söz söylemeyen bir kitap. : Pieter Koolwijk. Pire ve Diken - Geveze Sinekler Büyülü Fener Yayınları | 9789752521360. Pire ve Diken kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir Ta ki bir gün kızıl saçlı minicik bir kız sınıfa girene kadar. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor.Diken kimseye aldırmıyor. Pire ve Diken en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Pire ve Diken satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor. 14.22 TL. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor. Diken kimseye aldırmıyor. Sandviçini amuda kalkıp yiyor, okul bahçesinde canının istediği gibi dans ediyor ve çok garip hikayeler anlatıyor. Pire ve Diken : Geveze Sinekler. Pieter KOOLWIJK. İki öğrenci aynı zamanda bu iki kahramanımız. Diken saçlarının dikliğinden bu adı alıyor, Pire ise ufak tefek oluşundan. Onu 'Pire ve Diken' adlı kitabı okuduğunuzda öğrenebilirsiniz. Linde Faas - Pire ve Diken kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Ta ki bir gün kızıl saçlı minicik bir kız sınıfa girene kadar. Evet, bir gün sınıflarına Di...