Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni

Clotilde Bruneau

Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-08
YAZAR Clotilde Bruneau
ISBN 9750831980
DOSYA FORMATI 7,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Balon Kümesi Gezegeni’nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Gezegen sürekli büyüyen çöp dalgalarının tehditi altındadır. Okyanusu temizlemesi gereken denizaltı Balon Kümesi o arada ne yapıyor olabilir? Peki bu müthiş denizaltının mucidi, Büyük Mucit’in ortadan kaybolmasına ne demeli? Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni.

...iğe ulaşmıştır. Gezegen sürekli büyüyen çöp dalgalarının tehditi altındadır ... Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni... | Yapı Kredi Yayınları ... . Clotilde Bruneau. Balon Kümesi Gezegeni'nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Gezegen sürekli büyüyen çöp dalgalarının tehditi altındadır. Balon Kümesi Gezegeni'nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir! Amon ra uzaylı bi ... Balon Kümesi Gezegeni 17 - Küçük Prens - Clotilde Bruneau Kitapları ... . Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir! Amon ra uzaylı bir prensin yaşam öyküsü. Şu an en ucuzgittigidiyor.com16,17 TL. Yapı Kredi Yayınları Küçük Prens 17 : Balon Kümesi...