Aslını Arayış

Mü'mine Ebu Salih

Aslını Arayış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-12
YAZAR Mü'mine Ebu Salih
ISBN 6056564307
DOSYA FORMATI 3,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Aslını Arayış", Batı'da yaşayan Doğu asıllı bir gencin hazin hikayesidir. Kitap, bu gencin; ailesini terk edip kayıplara karışan babasını ararken, İslami hayatla tanışmasını ve ait olduğu medeniyetin korkunç bir şekilde sömürülüp talan edildiğine şahit olmasını seyyal bir Arapça ile anlatmaktadır.Batı'da yaşayan müslümanların hayatı ile alakalı birçok sosyolojik gerçeği basit bir dille anlatan bu kitap, akıcı üslubu sayesinde bir çırpıda okunabilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aslını Arayış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aslını Arayış.

...'mine Ebu Salih. aslini arayis - arama sonuçları ... Roman - Ravza Yayınları - Aslını Arayış ... . 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine... 13 TL. Bu kitap aynı zamanda, ülkemizde bulunan ve türkçe öğrenmeye çalışan araplara, yine arap ülkelerinde bulunan türkçe öğrenen arapların, türkçelerini geliştirmesine katki sağlayacaktır. Mü'mine Ebu Salih. Bu kitap aynı zamanda, ülk ... Aslını Arayış Türkçe ve Arapça Roman - Mümine Ebu... - GittiGidiyor ... . Mü'mine Ebu Salih. Bu kitap aynı zamanda, ülkemizde bulunan ve türkçe öğrenmeye çalışan araplara, yine arap ülkelerinde bulunan türkçe öğrenen arapların türkçelerini geliştirmesine de katık sağlayacaktır. 14.04 TL. Bu kitap aynı zamanda, ülkemizde bulunan ve türkçe öğrenmeye çalışan araplara, yine arap ülkelerinde bulunan türkçe öğrenen arapların, türkçelerini geliştirmesine katki sağlayacaktır. 11 TL. Aslını Arayış, Mü'mine Ebu Salih, Ravza Yayınları 11,00 TL. Aslını Arayış-Ravza Yayınları-9789752419674-Mü'mine Ebu Salih-%35 indirimli-Bu kitap aynı zamanda, ülkemizde bulunan ve türkçe öğrenmeye çalışan araplara, yine. 14 TL. Bu kitap aynı zamanda, ülkemizde bulunan ve türkçe öğrenmeye çalışan araplara, yine arap ülkelerinde bulunan türkçe öğrenen arapların, türkçelerini geliştirmesine katki sağlayacaktır. Roman. Aslını Arayış. Aslını Arayış. Yeni. Ücretsiz Kargo. Roman. Aslını Arayış. Aslını Arayış. Yeni. Ücretsiz Kargo. Muhtasar Aslını Arayış en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Muhtasar Aslını Arayış ayağınıza gelsin! Sayfa Sayısı 248. Kapat. Muhtasar Aslını Arayış....