Soykırımın İkinci Safhası

Raymond H. Kevorkian

Soykırımın İkinci Safhası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-04-01
YAZAR Raymond H. Kevorkian
ISBN 9753440646
DOSYA FORMATI 7,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Tarihçi Raymond H.Kevorkia, Soykırımın İkinci Safhası adlı kapsamlı çalışmasında, Ermeni Diyasporasının köklerini sürüyor. Suriye ve Mezapotamya çöllerinde hayatta kalanların çocuklarının doğum kütüğü sergileniyor sanki... Son dönemlerde yapılan çalışmalarda, İttihat Terakki Partisi'nin, Teşkilat-ı Mahsusa'nın ve Ordusunun 1915 trajedisinde oynadığı rol, ITF Merkez-i Umumisi tarafından uygulamaya konulan genel işleyiş düzeni ve mekanizma daha iyi sergilendi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Soykırımın İkinci Safhası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Soykırımın İkinci Safhası.

...celemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Soykırımın İkinci Safhası ... Soykırımın İkinci Safhası - Raymond H. Kevorkian | Türk Kitabevi ... . 35,00TL 26,25TL text_tax 26,25TL. Soykırımın İkinci Safhası. Ücretsiz Kargo. Soykırımın İkinci Safhası - Raymond H. Kevorkian. Belge Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 280 Puan. 28.80 TL. Soykırımın İkinci SafhasıSoykırımın İkinci Safhası - Tarihçi Raymond H... Soykırımın İkinci Safhası, tarih-siyaset kategorisinde ücretsiz kargo ve 29,8 TL indirimli fiyatla. Y ... Soykırımın İkinci Safhası/Raymond H. Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... Soykırımın İkinci Safhası, tarih-siyaset kategorisinde ücretsiz kargo ve 29,8 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Soykırımın İkinci Safhası. Mağaza: kitapzen. "Tarihçi Raymond H. Kevorkia, Soykırımın İkinci Safhası adlı kapsamlı çalışmasında, Ermeni Diyasporasının köklerini sürüyor. Suriye ve Mezapotamya çöllerinde hayatta kalanların çocuklarının... Naringül Tateosyan kaleme aldığı Soykırımın İkinci Safhası adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Soykırımın İkinci Safhası. Yazar : RAYMOND H. KEVORKİAN Yayınevi : BELGE YAYINLARI Bu kategorideki tüm ürünler. Soykırımın İkinci Safhası. Raymond H. Kevorkian. Çevirmen: Naringül Tateosyan. Yayınevi: Belge Yayınları. Soykırımın İkinci Safhası. Sayfa Sayısı: 593Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Belge Yayınları. Raymond H. Kevorkian adlı yazara ait Soykırımın İkinci Safhası kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %35 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Raymond H. Kevorkian'ın "Soykırımın İkinci Safhası" adlı kitabı, Ermeni soykırımı konusunda önemli çalışmaları olan yazar Sait Çetinoğlu ve Ragıp Zarakolu tarafından yayına hazırlandı. Osmanlı Tarihi. Soykırımın İkinci Safhası. Soykırımın İkinci Safhası. Yeni. Ücretsiz Kargo. Soykırımın İkinci Safhası - 9789753440646. Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası. + Kargo Ücreti. Soykırımın İkinci Safhası Belge Yayınları. GittiGidiyor'da 50 TL'ye varan Worldpuan. "Tarihçi Raymond H.Kevorkia, S...