Korsanlar Çetesi / Korsan Morgan'ın Hazinesi

Kollektif

Korsanlar Çetesi / Korsan Morgan'ın Hazinesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-09-09
YAZAR Kollektif
ISBN 6053412038
DOSYA FORMATI 9,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen, çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas; gözlüğü ve yanından asla ayırmadığı kitaplarıyla Akıllı Vili; katır kadar inatçı, cicili bicili kız elbiselerinden hiç hazzetmeyen ve ekibin en cesuru. Korkusuz Mari. Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşayıp adayı araştırmaya koyuluyorlar. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! Şimdi denize açdma vakti!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korsanlar Çetesi / Korsan Morgan'ın Hazinesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korsanlar Çetesi / Korsan Morgan'ın Hazinesi.

...ini gösteren bir harita çıkıveriyor. Korkusuz Mari ... Korsanlar Çetesi : Korsan Morgan'ın Hazinesi | Okuoku.com ... . Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya... 13.32 TL. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şi ... Korsanlar Çetesi / Korsan Morgan`In Hazinesi ... . İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. Korkusuz Mari. Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya... İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. 13.88 TL. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. 16.65 TL. İşte Korsanlar Çetesi! Bizimkiler sahilde bir şişe buluyorlar ve şişenin içinden bir zamanların denizlere korku salan ünlü korsanı Morgan'ın hazinesinin yerini gösteren bir harita çıkıveriyor. Olivier Dupin, Juliette Parachini-Deny. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen... Tabii ki deneyimli bir "korsan papağanı" olan Bay Karamsar'ı da unutmamak lazım…İşte Korsa....