Hab-name-i Veysi

Mustafa Altun

Hab-name-i Veysi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-12
YAZAR Mustafa Altun
ISBN 9756081235
DOSYA FORMATI 6,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

17. yüzyıl Osmanlı coğrafyasında siyasal, ekonomik ve toplumsal istikrarsızlıkların hüküm sürdüğü bir dönemde padişah, I. Ahmed'e bu sorunlara dair çözümler önermek adına Veysi'nin 1608 yılında kaleme alarak bizzat kendisine sunduğu klasikleşmiş bir eserdir, Hab-name.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hab-name-i Veysi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hab-name-i Veysi.

...n'da mal müfettişliği yapmıştır. 24 ... Osmanlı Tarihi - MVT Yayıncılık - Hab-Name-i Veysi ... . HÂB-NÂME-İ VEYSÎ. e) Fi'al Vezni. cihet (F109b/5) fırka (F109b/8) ni'am (F109b/6) sıfat (F108b/2). Mustafa Altun. 17. yüzyıl Osmanlı coğrafyasında siyasal, ekonomik ve toplumsal istikrarsızlıkların hüküm sürdüğü bir dönemde padişah... Hab-Name-i Veysi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Hab-Name-i Veysi ayağınıza gelsin! Cilt Durumu Ciltsiz. Kapat. Hab-Name-i Veysi. Hab-Name-i Vey ... HÂB-NÂME-İ VEYSÎ MUSTAFA ALTUN - PDF Ücretsiz İndirin ... . Kapat. Hab-Name-i Veysi. Hab-Name-i Veysi en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Hab-Name-i Veysi avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Anasayfa Hab-Name-i Veysi. Mustafa Altun. Sepete At Hemen Al. 30 TL. .....