Fatih'in İstanbul Rüyası

Talip Arışahin

Fatih'in İstanbul Rüyası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-12
YAZAR Talip Arışahin
ISBN 6053839842
DOSYA FORMATI 8,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fatih Sultan Mehmet sadece bir asker, bir komutan değildi. O, Aynı zamanda bir bilim adamı ve devlet adamıydı. Çağının bütün bilim dallarında çok iyi bir eğitim almış, pek çok yabancı dil öğrenmişti. Çocuk kitap okuduğu, hatta savaş alanlarında bile fırsat buldukça kitap okuduğu görülmüştü. Olgun bir kişiliğe sahipti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fatih'in İstanbul Rüyası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fatih'in İstanbul Rüyası.

... Bir çağı kapadı, yeni bir çağı açtı ... Fatih'in İstanbul Rüyası - %20 İndirimli - Talip Arışahin - Genç Daml ... . 17.60 TL. Fatih'in İstanbul Rüyası-Genç Damla Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bir çağı kapadı, yeni bir çağı açtı. Fatih Sultan Mehmet'in hedefi büyüktü, büyük düşündü. Gelin siz de büyük düşünün, onun gibi önünüze büyük hedefler koyun. Fatih'in İstanbul Rüyası Talip Arışahi ... 4.Sınıf Türkçe 3.Tema Değerlendirme Çalışmaları Fatih'in İstanbul... ... . Fatih'in İstanbul Rüyası Talip Arışahin. Fatih'in İstanbul Rüyası Hikaye Fatih Sultan Mehmet sadece bir asker bir komutan de§ildi. Bir çağı kapadı, yeni bir çağı açtı. Fatih Sultan Mehmet'in hedefi büyüktü, büyük düşündü....