Bilgi-Teknoloji ve Yenilik Üretim StratejisiUlusal Yenilik Sistemleri

Atıf Açıkgöz

Bilgi-Teknoloji ve Yenilik Üretim StratejisiUlusal Yenilik Sistemleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-19
YAZAR Atıf Açıkgöz
ISBN 9750406065
DOSYA FORMATI 7,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışmanın amacı, Ulusal Yenilik Sistemleri kavramının anlaşılmasını sağlamak, Ulusal Yenilik Sistemleri modelini ve unsurlarını irdelemek ve Tu¨rkiye’de Ulusal Yenilik Sistemleri’nin oluşturulabilmesi için gerekli yöntem ve kurumları belirlemeye yönelik öneriler sunmaktır. Ayrıca,Tu¨rkiye’de Ulusal Yenilik Sistemleri u¨zerine fazla araştırma yapılmamış olması, teknoloji u¨retimi amaçlı bir sistemin oluşturulamamış olması, yeniliğin öneminin tam olarak kavranamamış olması, iktisadi bu¨yu¨menin ve gelişmenin yenilik odaklı teknoloji u¨retilmesine bu¨yu¨k ölçu¨de bağlı olduğu farkındalığının zihinlerde oturmamış olması bu çalışmanın ehemmiyetini artırmaktadır. Bu çerçevede yenilik ve Ulusal Yenilik Sistemleri ile ilgili kapsamlı bir literatu¨r taraması yapılmış, Ulusal Yenilik Sistemleri’ni uygulayan bazı u¨lkelerdeki yapı/yapılar incelenmiş ve Tu¨rkiye için bir Ulusal Yenilik Sistemleri yapısı (modeli) önerilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilgi-Teknoloji ve Yenilik Üretim StratejisiUlusal Yenilik Sistemleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilgi-Teknoloji ve Yenilik Üretim StratejisiUlusal Yenilik Sistemleri.

...loji ve Yenilik Stratejisi 2011-2016 (web) ... Bilgi Teknoloji ve Yenilik Üretim Stratejisi - Atıf Açıkgöz Kitapları ... . Ülkemizin Ar-Ge ve yenilik sistemindeki (Şekil A) temel dinamiklerin işlevselliğini artıracak stratejiler anahtar niteliktedir. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Ürünlere ait özellikler, Üretici - Distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 Garanti edilmemektedir. 13.30 TL. Ayrıca, Türkiye'de Ulusal Ye ... Bilgi Teknoloji ve Yenilik Üretim Stratejisi Ulusal Yenilik Sistemleri ... . 13.30 TL. Ayrıca, Türkiye'de Ulusal Yenilik Sistemleri üzerine fazla araştırma yapılmamış olması, teknoloji üretimi amaçlı b...