Batman - Ailenin Ölümücilt-3

Scott Snyder

Batman - Ailenin Ölümücilt-3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-20
YAZAR Scott Snyder
ISBN 6056496752
DOSYA FORMATI 11,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir yıl boyunca, ...bir delinin, solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından sendeleyerek kaçtığı günden beri Gotham şehri özgürdü. Batman ve dostları, bir yıl boyunca Joker'in ne zaman geri döneceğini düşünerek tedirgin ve tetikte bekledi. Joker döndü, hem de hiç olmadığı kadar sinsi ve ölümcül bir şeye dönüşerek. Bu kez hedefi Kara Şövalye değilmiş gibi görünüyor. Onun yerine, hain emellerini Komiser Gordon, Alfred, Robin, Nightwing ve Red Robin'e yöneltmiş durumda... Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa Batman'in inşa ettiği her şeye mâl olacak ölümcül bir sırrın açığa çıkışına mı tanıklık edeceğiz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Batman - Ailenin Ölümücilt-3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Batman - Ailenin Ölümücilt-3.

...il edilmeyen 18-19-20 sayıları tek tek çıkarmayı düşünmez misiniz? Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Karakterin ve düşmanlarının derinliğine inemiyorlardı ... Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü | Kitapjo.com ... . Ama Ailenin Ölümü... dehşet güzel olmuş! 33.84 TL. Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. Batman'in kalan tek ailesine… Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. "Batman ailenin ölümü cilt 3". i ... Batman - Ailenin Ölümü Cilt-3 ... . Batman'in kalan tek ailesine… Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. "Batman ailenin ölümü cilt 3". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Dc - Yeni52 Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü | Batman Volume 3 - Death Of The Family. Batman New 52 serisinin 3. cildi Ailenin Ölümü Özel Baskısını sizler için inceledim... JBC Yayıncılık'tan Türkçe olarak yayınlanan Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü incelemesi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Batman - Ailenin Ölümü cilt-3. Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken... Start by marking "Batman, Cilt 3: Ailenin Ölümü" as Want to Read Let us know what's wrong with this preview of Batman, Cilt 3 by Scott Snyder. Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü Bilin bakalım kim geri döndü? Bir yıl boyunca,...bir delinin,solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker,sak. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Batman - Ailenin Ölümü cilt-3 Pdf Kitap İndir. Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Çizgi Roman Diyarı > Çizgi Diyarına Genel Bakış > Yeni Çıkan Yayınlar > JBC Yayıncılık Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü. Batman'in kalan ...