Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça

Ali Ulvi Özdemir

Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-24
YAZAR Ali Ulvi Özdemir
ISBN 6054523375
DOSYA FORMATI 4,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu birbirlerine şaka yapıp durdukları ikinci dönemin kontrolü daha da zordu.Genç öğrenci bir taraftan battaniyeyi katlarken bir taraftan da bu dönemin satranç oyunundan gerçek bir savaş ortamının hesap edilemezliğine atlamak anlamına geldiğini düşünüyordu.Ama şimdi,garip bir sentezle şişkoya,dikkatli olmayı ve karşısındakilerle kontrollü,planlı ilişkiler kurabilmenin yolunu öğretmişken bambaşka bir ilişki biçiminin kapısını da açmış oldum,dedi kendi kendine.O da benim gibi,karşısındakinin davranışını önceden görebilmenin,onun istediği bir davranış biçimine ve söyleme zorunlu olarak yöneltebilmenin hazzını almış, diğerinin özgürlük dediği bir davranışın,seçim dediği bir kararın,aslında kendisinin kusursuz tahminlerinin bir basamağı olması oyununun kurallarını öğrenmişti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça.

...Bir Lahitten Altı Kırık Parça Alter Yayıncılık 9786054523375 ... Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça - Ali Ulvi Özdemir Kitapları ... . Ali Ulvi Özdemir. Bu birbirlerine şaka yapıp durdukları ikinci dönemin kontrolü daha da zordu.Genç öğrenci bir taraftan battaniyeyi katlarken bir taraftan da bu dönemin satranç oyunundan gerçek bir... ...Parça yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça kitabına benzeyen Kitabın basım bilgileri. Adı: Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça. Yazar Yitik Bir La ... Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça Satın Al | OdaKitap.com ... . Adı: Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça. Yazar Yitik Bir Lahitten Altı Kırık Parça ...