Varis / Taht Serisi 1

Büşra Doğa Yıldız

Varis / Taht Serisi 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-16
YAZAR Büşra Doğa Yıldız
ISBN 6059121217
DOSYA FORMATI 10,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geçmişin derinliklerinde karanlık bir yer… Gittikçe büyüyen ve evrene sığmayan bir güç. Kimsenin bilmediği ve kadim ağların bir sır gibi kaderlerini ve geleceklerini ördüğü büyük bir tehlike… O bir Prenses… Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Kendi cesaretine yaraşan gücüyle, tek derdi halkı iken, zaman çarkına takılan kader, tüm düzeninin geleceğini değiştirdi. Artık dengeler bozulmuş, hayaller tuzla buz olmuş, geleceği babasının iki dudağının arasından çıkan sözle belirlenmişti. Şimdi Elena bilmediği bir ülkede, tanımadığı bir adamla geleceğindeki sırları, büyük tehlikeleri ve maceraları çözmeye çalışırken, kendisinin bile bilmediği, soyunun oldukça derinde yatan ve şimdiye dek gizli kalmış güçleri de açığa çıkaracağının farkında değildi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Varis / Taht Serisi 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Varis / Taht Serisi 1.

...yaşamından önce tutan sadık bir varis! Hilekar (Ciltli); Ateşli Kanatlar Serisi - 1 ... Amerikalı Varisler Serisi 1: Beni Aşka İnandır ... . 16.75 25. Samed Behrengi. Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! "Parola yayınları" - diğer ürünler. Filozoflar Serisi Seti-10 Kitap Takım. 120,00 TL. 9.24 €. Kimsenin bilmediği ve kadim ağların bir sır gibi kaderlerini ve geleceklerini ördüğü büyük bir tehlike O bir Prenses Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Hikayemiz bir baloda başlıyor. Baş kahramanımız Sophia, açık yürekli, iyi eğitimli, Amerikalı zengin bir vari ... TAHT SERİSİ 1 - VARİS - BÜŞRA DOĞA YILDIZ | Nadir Kitap ... . Baş kahramanımız Sophia, açık yürekli, iyi eğitimli, Amerikalı zengin bir varis. Ailesinin tek istediği de soylu bir koca bulup evlenmesi. Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Bilimin Öncüleri Serisi-10 Kitap Takım. 128,00 TL. Ekonominin Bitiş Düdüğü ve Başlama Vuruş......