Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin ZamanıTarihi Tanıklık

Savaş Kalenderidis

Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin ZamanıTarihi Tanıklık
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-24
YAZAR Savaş Kalenderidis
ISBN 6054049569
DOSYA FORMATI 8,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Savaş Kalenderidis Öcalan’ın Türkiye’ye teslimi olayında Şam-Atina-Moskova Roma-Moskova-Atina-Nairobi arasında geçen ve devletler arasında bir diplomasi savaşı haline gelen, sonuçta CIA-Türkiye mutabakatıyla İmralı’da son bulan hikayenin an be an tanığı olmuş, Yunan Genelkurmayı tarafından görevli bir milli casustur. Türkiye’de okur bu tarihi olayın perdesini ilk kez bu kitapla ve bütün detaylarıyla öğrenecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin ZamanıTarihi Tanıklık i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin ZamanıTarihi Tanıklık.

...because you are not logged in. Öcalan’ın teslimi: gerçeğin za ... Derviş ve Ölüm: Her Şeyin Başlangıcı ve Sonu Olan Zamanı Tanıklığa... ... ... Holdings. Similar Items. Öcalan'ın teslimi gerçeğin zamanı : tarihi şahitlik / by: Kalenterides, Savvas, 1960- Published: (2011). Tüm kategoriler ¦ Kitap ¦ ¦ Tarih ¦ ¦ EDEBİYAT ¦ ¦ Beyaz Dizi Serisi (Sevgi ve Aşk Romanları) ¦ ¦ Sanat ¦ ¦ Çocuk Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin Zamanı. 2011, 367, Pencere Yayınları, Savas Kalenderidis Savaş Kalenderidis tarafından yazılan ve PENCERE YAYINLARI tarafından piyasaya sürülen Öcalan'ın Teslimi Gerçeğin Zamanı Tarihi Tanıklık için diğer detayları da yukarıdaki linkte bulabilirsiniz. Savas Kalenderidis Öcalan'ın Türkiye'ye teslimi olayında Şa ... Öcalan'ın Teslimi; Gerçeğin Zamanı-Tarihi Tanıklık... - KiBO Katalog ... . Savas Kalenderidis Öcalan'ın Türkiye'ye teslimi olayında Şam - Atina - Moskova, Roma - Moskova - Atina - Nairobi arasında geçen ve devletler arasında bir diplomasi savaşı haline gelen, sonuçta... Bütün karmaşıklıklar iki ay üç gün önce başladı. Zamanı hesaplamalıyım, beni ilgilendiren biricik şey zamandır, çünkü bu, benim zamanımdır. Galiba hıdrellez gecesiydi. ...olsa da bilim adamları çalışılmasını ve anlaşılamasını kolaylaştırmak amacıyla dünyanın tarihini Jeolojik Devirler denilen çeşitli dönemlere ayırır. 1)İlkel Zaman (Prekambriyen)( Antekambriyen )....