Tolstoy’un Duvar Yazıları

Sena Sultan Grant

Tolstoy’un Duvar Yazıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-25
YAZAR Sena Sultan Grant
ISBN 6058151727
DOSYA FORMATI 9,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır.İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir.Senin yanında başkalarının hakkında kötü, senin hakkında iyi konuşan adamı hiçbir zaman dinleme!İnsanın gerçek gücü sıçrayışta değil, sarsılmaz duruşundadır.Şayet konuşmadığın söz için bir defa üzülüyorsan susmadığın için yüz defa üzülebilirsin.Kendi yapabileceğin iş için başkasını rahatsız etme!Kaybettik çünkü kaybettiğimizi söyledik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tolstoy’un Duvar Yazıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tolstoy’un Duvar Yazıları.

...lsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir ... Tolstoy'un Duvar Yazıları PDF ePUB | Read Online ... . 12.86 TL. Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır. İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir. Tolstoy'un Duvar Yazıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Tolstoy'un Duvar Yazıları/Kolektif en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Tolstoy'un Duvar Yazıları/Kolektif incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! 6 €. Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır. •. İnsanlar n ... Tolstoy'un Duvar Yazıları - Kolektif -Halkkitabevi ... . Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır. •. İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir. •. Tolstoyun Duvar Yazıları. ISBN. : 9786058151727. Yazar. : Lev Nikolayeviç Tolstoy. Yayıncı. : Çalıkuşu Kitap. Sizlere Tolstoy'un Duvar Yazıları pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Deneme (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Tolstoy'un Duvar Yazıları kitabı okumak için harika! 15.20 TL. Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır. İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir. Tolstoy'un Duvar Yazıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitap : Tolstoy'un Duvar Yazıları, Yazar : Sena Sultan Grant, Yayınevi : Çalıkuşu Yayınları - 9786058151727 - Fiyat: 11,21 TL. Tolstoy'un Duvar Yazıları. Size haber verelim. Yeni. 2019/03270 (2. kopya). Konu Başlığı: Tolstoy, Lev Nikolayeviç, 1828-1910. Konu Başlığı: Duvar yazıları. Ek Yazar Tolstoy'un Duvar Yazıları harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Kolektif. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Kolektif'den Tolstoy'un Duvar Yazıları kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Tolstoy'un Duvar Yazıları E-kitapları ücretsiz indirin {.Pdf.ePub.iOS}. TAGS: ekitap Download Türk Tolstoy'un Duvar Yazıları PDF Epub internet üzerinden...