Kur'an Öğreniyorum

Hüseyin Öresin

Kur'an Öğreniyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Hüseyin Öresin
ISBN 9751964083
DOSYA FORMATI 4,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son yıllarda ülkemizde, Kur'an-ı Kerim-i öğrenme arzusunun ve çabalarının arttığı dikkat çekmektedir. Özellikle okullarımızda seçmeli ders olarak Kur'an-ı Kerim dersinin yer alması, bu sürece rehberlik edecek nitelikli ve sistematikçalışmaları ihtiyacı daha da arttırmıştır. Hazırladığımız bu çalışma, söz konusu ihtiyaca sağlıklı bir cevap vermeyi amaçlamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kur'an Öğreniyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kur'an Öğreniyorum.

...tçi olarak gelecektir"( Müslim, Müsâfirîn 252) ... 20 Adımda Kuran Öğreniyorum ~ Ecmain Blog ... . Kur'an öğrenmek istiyorum diyenler için hazırlanan görüntülü Fatih Çollak Hoca'dan Kur'an-ı Kerim öğreniyorum seti... Haber: Mehmet Sait Temel. BURADASIN:Anasayfa»KUR'ÂN-I KERİM»Category: "Kur'ân Öğreniyorum". 18 Eylül 2013 0. Kuran Öğreniyorum - Kuran-ı Kerim Öğretim Teknikleri - (Fatih Çollak). Oruç, Hac-Umre, Zekat, Fitre, Sadaka, Kurban, Adak, Kur-an'i Kerim, hadis, Hadisler, dua, Dualar, mezhep, Mezhepler, Diger, din, dini, Dinler, Melek, melekler, cin, Cinler, Kiyamet, Kaza, ve, kader... Kuran-ı Kerim öğrenmek isteyenler için eşs ... Kuran-İkerim-Ogrenmek-İstiyorum : Hayrat ... ... Kuran-ı Kerim öğrenmek isteyenler için eşsiz bir sayfa. sitemizden herhangi bir yardımcıya ihtiyaç duymaksızın Kur'an-ı Kerim'i Allah'ın izniyle kolayca öğrenerek kısa sürede okumaya başlayabilirsiniz. Kur'an Öğreniyorum. Kuran Harfleri. Tecvid Uygulamalı Kur'ân-ı Kerim Elif-Bâsı. İstanbul, Işık Yayınları. Kur'ân-ı Kerîm Okumayı Öğrenecekler İçin Pratik Karabaş Tecvidi. Yüklenme Tarihi: 02 Ağustos 2015 - 23:27. Yeni öğrenme teknikleriyle Kur'an öğrenmek şimdi daha kolay! Yeni Tekniklerle Kur'an Öğreniyorum - 2. 4.566 izlenme. 03:04. Tecvidli Kuran - Kuran Öğreniyorum. 01 - Harfler. Allah tarafından gönderilen ilahi kitapların sonuncusu olan Kur'an'ı Ke...