Kitap Perisi

Yiğit Caner Ertoşi

Kitap Perisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Yiğit Caner Ertoşi
ISBN 6052969526
DOSYA FORMATI 12,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhaba, yazar arkadaşım biliyorum günlük yazmaktan çok sıkıldın, hep aynı şeyleri yazmak sana keyif vermiyor; maceralardan bahsetmek, fantastik ve gizemli dünyayı keşfetmek istiyorsun. Önünde maceralarla dolu bir yol var, tek yapman gereken sihirli kalemini eline alman ve sihirli sayfalara aklından geçenleri yazman. Bundan sonrası senin dünyan, yazdığın her şeyi okuyanlar senin dünyanda yolculuğa çıkacak.Ben senin görünmeyen,özel güçleri olan yardımcın kitap perisiyim. Maceralarında ihtiyacın olduğunda sana ipuçları vereceğim. Şimdi periler kütüphanesine gitmem lazım, yakında görüşürüz. Bu arada benden kimseye bahsetme.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kitap Perisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kitap Perisi.

... çıkacak. Ben senin görünmeyen özel güçleri olan yardımcın kitap perisiyim ... Kitap Perisi %20 İndirimli Aytül Akal ... . Kitap Perisi. Web Sitesi: http://kitaperisi.blogspot.com/. 149 takip ettiği ve 242 takip edeni var. Son Aktiviteler. Kitap Perisi bir kitabı yarıda bıraktı. Geçmişe Veda. Nicole Jones. Kitap Perisi. %30. 14,00 TL. Bundan sonrası senin dünyan yazdığın her şeyi okuyanlar senin dünyanda yolculuğa çıkacak.Ben senin görünmeyen özel güçleri olan yardımcın kitap perisiyim. Kitap Per ... Kitap Perisi, Yiğit Caner Ertoşi » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... .Ben senin görünmeyen özel güçleri olan yardımcın kitap perisiyim. Kitap Perisi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kitap Perisi ayağınıza gelsin! Hatalı İçerik Bildir. Kitap Perisi Yorumları. Çok İyi. 11.20 TL. Bundan sonrası senin dünyan, yazdığın her şeyi okuyanlar senin dünyanda yolculuğa çıkacak. Ben senin görünmeyen, özel güçleri olan yardımcın kitap perisiyim. Yiğit Caner Ertoşi. Merhaba, yazar arkadaşım biliyorum günlük yazmaktan çok sıkıldın, hep aynı şeyleri yazmak sana keyif vermiyor; maceralardan ...