Her Gün Özetidir Ömrün

Selim Gündüzalp

Her Gün Özetidir Ömrün
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Selim Gündüzalp
ISBN 9751968999
DOSYA FORMATI 9,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Akan suya şöyle eğilip de bir baksınlar. Ömürlerini seyretsinler o akan suda. Günlerinin geçişini...Yarın yok, ona göre... Sadece bugün var elde. Yaşamayı ve Yaradan’a şükretmeyi unutmasınlar. Aramaya gerek yok; o vakit, mutluluk bulur onları.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Gün Özetidir Ömrün i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Gün Özetidir Ömrün.

...er. 5.10 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar ... Her Gün Özetidir Ömrün - Selim Gündüzalp Kitap - Köln Kütüphane ... . Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Her Gün Özetidir Ömrün. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz: Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Her Gün Özetidir Ömrün. Yayınevi : ... Her Gün Özetidir Ömrün-Palme Kitabevi ... . Her Gün Özetidir Ömrün. Yayınevi : Diyanet İşleri Başkanlığı. Yazar : Selim Gündüzalp. Çeyrek Asırda Bir Gün. Serhat Sarıkaya. Yason. Her Gün Özetidir Ömrün kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. - Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Her Gün Özetidir Ömrün [ Selim Gündüzalp ]. Diyanet İşleri Başkanlığı. Yaşamayı unutmuş insanlar. Her Gün Özetidir Ömrün. 5.10 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. 4.80 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. 6 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Selim Gündüzalp, Her Gün Özetidir Ömrün Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Her Gün Özetidir Ömrün - DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI - 9789751968999 - Selim Gündüzalp - - Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir da....