Heidi: Kara Kış

Marie Jose Maury

Heidi: Kara Kış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Marie Jose Maury
ISBN 6053415626
DOSYA FORMATI 3,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Keşke yaz mevsimi hayat boyu sürse… Keşke dağlar hep çiçek kaplı olsa…Ama yaz mevsimi biter ve sonbahar mevsimi başlar. Sonbahar mevsimi karlı ve soğuk kış için hazırlık yapma mevsimidir. Heidi ve dedesi kışı köydeki evlerinde geçirecekler. Yaşlı çoban Hans dağdan inip kışı köyde geçirmeye karar vermişse kış bu yıl oldukça zor koşullarda geçecek demektir. Neyse ki Heidi ve dedesi kara kış için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Tüm dünya çocuklarının severek okuduğu Heidi harika resimlerle yeniden çocuklarla buluşuyor.Küçük Heidi’nin neşesi ve mutluluğu ebeveynlerin ve çocukların paylaştığı ortak bir neşe ve mutluluk kaynağı olmaya devam ediyor. Tüm çocuklar bu resimli Heidi kitabını ve okumayı çok sevecekler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Heidi: Kara Kış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Heidi: Kara Kış.

...ek kaplı olsa... Neyse ki Heidi ve dedesi kara kış için tüm hazırlıklarını tamamladılar ... Heidi: Kara Kış - 11.18 TL ... . 11.18 TL. Yaşlı çoban Hans dağdan inip kışı köyde geçirmeye karar vermişse kış bu yıl oldukça zor koşullarda geçecek demektir. Neyse ki Heidi ve dedesi kara kış için tüm hazırlıklarını tamamladılar. 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR-HEİDİ KARAKIŞ-2018-PIRIL PIRIL incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Heidi - Kara Kış kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Marie Jose Maury kitapları ve 1001 Çiçek Kitaplar 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve y ... Heidi: Kara Kış-Palme Kitabevi ... . Marie Jose Maury kitapları ve 1001 Çiçek Kitaplar 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Marie-Jose Maury. Keşke yaz mevsimi hayat boyu sürse... Keşke dağlar hep çiçek kaplı olsa... Ama yaz mevsimi biter ve sonbahar mevsimi başlar. 11.18 TL. Yaşlı çoban Hans dağdan inip kışı köyde geçirmeye karar vermişse kış bu yıl oldukça zor koşullarda geçecek demektir. Neyse ki Heidi ve dedesi kara kış için tüm hazırlıklarını tamamladılar. 6.26 €. Yaşlı çoban Hans dağdan inip kışı köyde geçirmeye karar vermişse kış bu yıl oldukça zor koşullarda geçecek demektir. Neyse ki Heidi ve dedesi kara kış için tüm hazırlıklarını tamamladılar. 11.32 TL. Yaşlı çoban Hans dağdan inip kışı köyde geçirmeye karar vermişse ...