Son Başlangıç13 Vakti

Tülin Baturu Ocak

Son Başlangıç13 Vakti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Tülin Baturu Ocak
ISBN 6052969441
DOSYA FORMATI 5,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşadıklarımla yeniden ölüp tekrar yeniden ayağa kalkıp hayata başlama hakkımı fazlasıyla kullanmıştım. Yüzleşmenin olmayacağı bu gezegende uzay boşluğunu aramak gibi artık her şey anlamsızdı. Elinizden alınan yaşam hakkınız kalmadığında korkunç değişimin önüne kimse geçemezdi. Bunun sevdiğiniz kişilere ıstırap vereceğini bile bile, nasıl savaşacağımı ve nasıl son vereceğimi daha ilk başından kendim dahi tahmin edemezdim. Ölmek ya da ölmemek, bu sefer gerçeğin ve son başlangıç yerinin ta kendisiydi.Hiçbir çabanın işe yaramayacağı bu gezegende her şey zorlu bir labirent yola çıkıyordu. Tarifi olmayan acılar içindeki kalbim, göğüs kafesimin ortasında bir mayın tarlası gibi duruyordu. Hayatta kalma savaşının olmadığı, ateşkes ile bulutların dağıtıldığı, sislerin anı kolladığı bu yerdeki tek gerçeklik çaresizlikti.Hücrelerinde bulunan kanlarının güç ve hızlarına söyleyecekleri sihirli sözcüklerin yanında sırları da yoktu artık. Başlangıç yok sayıldığında kimse sonu getiremez.Güç ve hızın bilinmeyenleri ile bütün sistem baştan sona değişti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Son Başlangıç13 Vakti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Son Başlangıç13 Vakti.

...a en ucuzunu satın al. Fiyatları Gör 13 fiyat var ... Son Başlangıç-13 Vakti - Tülin Baturu Ocak | Okurhan ... . Lierac Sunissime Rehydrating Repair Milk 150 ml Güneş Sonrası Bakım. Son Başlangıç: 13 Vakti. Bu Pin'i ve daha fazlasını Cigdem Akkaya tarafından oluşturulan kitap panosunda bulabilirsiniz. Son Başlangıç: 13 Vakti. Daha fazla bilgi. Başlangıç yok sayıldığında kimse sonu getiremez. Güç ve hızın bilinmeyenleri ile bütün sistem baştan sona değişti. 13 Vakti Bulanık İz. 24.7 38. Son Başlangıç: ... Son Başlangıç & 13 Vakti PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . 13 Vakti Bulanık İz. 24.7 38. Son Başlangıç: 13 Vakti. Bu Pin'i ve daha fazlasını Cigdem Akkaya tarafından oluşturulan kitap panosunda bulabilirsiniz. Öyküsünün sonunu yazamaz. Herkes kendi yolunun işçisi. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Son Başlangıç-13 Vakti. Tülin Baturu Ocak. Başlangıç yok sayıldığında kimse sonu getiremez. Güç ve hızın bilinmeyenleri ile bütün sistem baştan sona değişti. Son Başlangıç 13 Vakti. Başlangıç yok sayıldığında kimse sonu getiremez. Güç ve hızın bilinmeyenleri ile bütün sistem baştan sona değişti....