Patime Anlat

Melinda Metz

Patime Anlat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-13
YAZAR Melinda Metz
ISBN 6051922188
DOSYA FORMATI 4,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Ama hayatında en son istediği şey bir erkek. Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir siteye taşınıp tüm geçmişini geride bırakmış. Kedisi MacGyver ile başladığı yeni yaşamında ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyor. Bu dönemi kimsenin bozmasına izin vermeyecek. David adındaki adam da bu kararı değiştiremez. Çok yakışıklı olsa da fark etmez. Birbirinden güzel cupcake’ler yapsa da… Ama kedisi MacGyver’ın onun için bambaşka planları var. Biricik insanının mutlu olmasını, yalnızlık kokusundan kurtulmasını istiyor. Sadece sahibinin değil insanların hiçbirinin yalnızlık kokmasını istemiyor. Bunu engellemek için de her şeyi yapıyor. Bu, geceleri insanların evinden bir şeyler aşırıp diğer evlere taşımak anlamına gelse bile. Başta insanı olmak üzere bütün yalnızların mutluluğu iki patisinin ucunda… Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek! Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Patime Anlat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Patime Anlat.

...ükleyici bir maceraya davet ediyor. 20.40 TL ... Patime Anlat Kitabı ... . Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. 19.44 TL. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla v ... Pandora - Patime Anlat - Melinda Metz - Kitap - ISBN 9786051922188 ... . Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek!Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli... Bestseller. Patime Anlat. Patime Anlat. Barkod 9786051922188. Stok Durumu TÜKENDİ. Patime Anlat Patime Anlat Melinda Metz Hep Kitap Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir... - Patime Anlat. 22.20 TL. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. "Patime Anlat". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 15,00 TL. Sepete Ekle. Patime Anlat. Melında metz. Satıcı. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Tanıtım Metni....