Mildred Pierce

James M. Cain

Mildred Pierce
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR James M. Cain
ISBN 6059315876
DOSYA FORMATI 8,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mildred yavaş yavaş, sürekli fren yaparak gidiyordu. İleride, molozun bittiğini, yolun açıldığını ve asfaltın simsiyah parladığını görünce gaza bastı. Fakat frene basar basmaz araba kaydı. Farlar söndü, motor durdu. Kocaman bir alana yayılan çamurlu su birikintisinin içinde yapayalnızdı. Ayağını frenden çekince arabanın çamura gömüldüğünü hissetti. Çığlık attı. Aldatıldığını öğrendikten sonra hayata tutunmaya çalışan bir kadının çocuklarından birini kaybetmesi, diğerinin kibirli ve düşüncesiz tavırlarıyla uğraşması, yeni bir aşk, zenginlik, hayal kırıklıkları, başarılar, kayıplar… Hayatın içinde var olan tüm duyguların ustalıkla işlenip okura aktarıldığı, 30’lu yılların Amerikasında yaşanan ekonomik krizin toplumsal yaşamı nasıl sarstığını anlatan Mildred Pierce, kendinizi kahramanların yeri koyacağınız keyifli bir roman. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mildred Pierce i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mildred Pierce.

...siyle sarsılan ekonomilerine katkıda bulunmak için eşe dosta ... Mildred Pierce by James M. Cain ... ... Mildred Pierce is an American film noir directed by Michael Curtiz in 1945. This film about a woman who has divorced recently. She lives with her daughter who has a big thirst for fame. Glendale, California, 1931: Mildred Pierce, a young mother with a talent for baking, is left a "grass widow" after throwing her husband, Bert, out of the house. Drama, history, tv mini-series. Director: Todd Haynes. Divorce ... Mildred Pierce - Ana Sayfa | Facebook ... . Drama, history, tv mini-series. Director: Todd Haynes. Divorced single mom Mildred Pierce (Kate Winslet) decides to open a restaurant business... Director: Michael Curtiz. Joan Crawford won an Academy Award for her bravura portrayal of the titular heroine in Mildred Pierce. The original James M. Cain novel concerns a wife and mother who works... I have been rewatching Todd Haynes' five part mini-series over the last week, in preparation for the upcoming release of Carol. I think Mildred Pierce is an exquisite piece of work. Mildred Pierce had gorgeous legs, a way with a skillet, and a bone-deep core of toughness and determination. Mildred Pierce would have made a great guest for Dr. Phil or Oprah. Postacı Kapıyı İki Kere Çalar ve Çifte Tazminat gibi klasiklerin yazarı James M. Cain'in romanından uyarlanan, Kate Winslet'ın başrolünü üstlendiği Emmy ve Altın Küre ödüllü mini dizi Mildred Pierce....