Jo'nun Maceraları 1 / Dinazorlar Aramızda

Greg Trine

Jo'nun Maceraları 1 / Dinazorlar Aramızda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-05
YAZAR Greg Trine
ISBN 6051730004
DOSYA FORMATI 9,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendisine yardım eden salyalı köpeği Raymond, emekli şerif büyükbabası ve tabii birkaç özel taktik sayesinde Jo Schmo, kötü adamları San FrancIsco sokaklarından uzak tutuyor. J. Schmo büyük suçlarla mücadele eden bir ekipten gelmektedir ve itiraf etmek gerekirse dördüncü sınıfta okuyan sıradan bir kızdır — ta ki içinde süper kahraman pelerini bulunan gizemli bir paket alana dek...J. Schmo artık aile işine girmenin zamanı geldiğini düşünür. Dedesi tüm hileleriyle bu işi ona öğretir. O andan itibaren köpeği Raymond onun en sadık ve salyalı yardımcısı olur. Elbette her şey bu kadar hızlı gerçekleşmez. Tehlike, San Francisco sokaklarında pusuya yatmış, masum insanları beklemektedir. Acaba Jo Schmo ile süper güçlü köpeği, kötü Dr. Dastardly ve onun ölümcül ölü dinozorlar çetesini durdurabilecek mi? 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Jo'nun Maceraları 1 / Dinazorlar Aramızda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Jo'nun Maceraları 1 / Dinazorlar Aramızda.

...erif büyükbabası ve tabii birkaç özel taktik sayesinde Jo Schmo ... Jo'nun Maceraları I Dinazorlar Aramızda Greg Trine ... ... Greg Trine. Dördüncü sınıfa giden süper kahraman Jo ile tanış! Kendisine yardım eden salyalı köpeği Raymond, emekli şerif büyükbabası ve tabii birkaç özel taktik sayesinde Jo Schmo... Jo'nun Maceraları 1 - Dinazorlar Aramızda arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Erdoğanlar Dağıtım Toptan Online Kitap. 2018-2019 Eğitim öğr ... Jo`Nun Maceraları 1 - Dinozorlar Aramızda Epsilon Yayınları ... . Erdoğanlar Dağıtım Toptan Online Kitap. 2018-2019 Eğitim öğretim yılının tüm eğitimci ve öğrecilerimize sağlıklı başarılı bir yıl olması... Jonun Maceraları 1 Dinazorlar Aramızda, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 20,27 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Jonun Maceraları 1 Dinazorlar Aramızda. Ürün Puanı: Yükleniyor... Kitap : J...