Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır?Sorunlar ve Çözüm Önerileri

Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır?Sorunlar ve Çözüm Önerileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-22
YAZAR
ISBN 6059991810
DOSYA FORMATI 12,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı’nın müştereken tertiplediği “Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? -Sorunlar ve Çözümleri-” konulu Tartışmalı İlmî İhtisas Toplantısı, 01- 04 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirilmiş, bu toplantıda, “İlahiyatın adı ve amaçları ne olmalıdır?”; “İlahiyatın akademik yapılanması, bölümleri ve anabilim dalları nasıl olmalıdır?”; “İlahiyat Lisans Programının Değerlendirilmesi”; “Öğretim elemanlarının niteliğini artırmak için neler yapılabilir?”; “Eğitim Anlayışı nasıl olmalıdır?”; “Uzaktan eğitim ve İLİTAM uygulamalarının geleceği nasıl olmalıdır?” başlıklı tebliğler sunulmuş, tebliğ ve müzakereler yeniden gözden geçirildikten sonra bir araya getirilerek bu eserde neşredilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır?Sorunlar ve Çözüm Önerileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır?Sorunlar ve Çözüm Önerileri.

...günün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır Ehlibeyt Ahlakı İslam » Günümüz İslam Düşüncesi » Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır Sorunlar ve Çözüm ... Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? - Prof. Dr. Süleyman Akyürek... ... ... 18 TL. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nın müştereken tertiplediği "Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? -Sorunlar ve Çözümleri-" konulu Tartışmalı İlmî İhtisas... Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF. Halk Edebiyatı. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nın müştereken tertiplediği "Bugünün İlahiyatı Nas ... Sınıf İçi Sorunlar ve Çözüm Önerileri ... . Halk Edebiyatı. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nın müştereken tertiplediği "Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? -Sorunlar ve Çözümleri-" konulu Tartışmalı İlmî İhtisas Toplantısı 01- 04 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştir. Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? Sorunlar ve Çözüm Önerileri. Sorunlar ve Çözüm Önerileri. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nın müştereken tertiplediği "Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? Evlilikte çocuk sonrası sorunlar ve çözüm.. Eğer ebeveynler bu ve benzeri gelişmelerde çocuktan yana taraf olmayı seçerler ise çocuk da bu ve benzeri durumları silah olarak kullanmayı öğrenir. Çözüm: Laptop klavyesi üzerine şeffaf ve kullanımı etkilemeyen bir örtü serilebilir. Sorun Sorun: Sabah Kalkmama Sorunu. Çözüm: Alarmlı küpe,kolye veya yüzük yapılabilir. Sorunlar ve Çözüm Önerileri. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İslâmî İlimler Araştırma Vakfı'nın müştereken tertiplediği "Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır? Bugünün İlahiyatı Nasıl Olmalıdır?; Sorunlar ve Çözümleri. Adet: Teslim süresi. 29 Mart 2020 Pazar....