Ben Geldim İzmir

Nilgün Erdem

Ben Geldim İzmir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-16
YAZAR Nilgün Erdem
ISBN 6058791466
DOSYA FORMATI 10,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sekizinci yaş gününde Meltem, annesinin yıllar önce kendisi için tuttuğu bebeklik dönemi günlüğünü okuyunca öyle etkilenir ki o da bir deftere her gün yaşadıklarını yazmaya başlar. Meltem, ailesiyle birlikte Ankara'dan İzmir'e taşınmalarını ve burada yeni bir hayat kurmalarını gün gün anlatır defterindeki sayfalarda. Yeni bir kent, yeni bir ev, yeni komşular, yeni bir okul ve yeni arkadaşlar... Meltem'i hiç tanımadığı bu kentte kim bilir ne meraklı olaylar, ne serüvenler beklemektedir? Küçük kız, yeni okuluna uyum sağlayabilecek midir? Ya yeni evlerine ve komşularına? Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?.. Meltemle birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onun yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Geldim İzmir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Geldim İzmir.

...86058791466). Marka : Nilgün Erdem. Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba? ... Ben Geldim İzmir-Palme Kitabevi ... ...Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı... Ben Geldim İzmir, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 15,94 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: Ben Geldim İzmir. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. BEN GELDİM İZMİR kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. NİLGÜN ERDEM kitapları ve YAKIN 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon k ... Ben Geldim İzmir Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . NİLGÜN ERDEM kitapları ve YAKIN 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?... Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız. Ben Geldim İzmir. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 144,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Ya yeni evlerine ve komşularına?Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?..Meltemle birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onun yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle... Meltem, ailesiyle birlikte Ankara'dan Izmir'e tasinmalarini ve burada yeni bir hayat kurmalarini gün gün anlatir defterindeki sayfalarda. Yeni bir kent, yeni bir ev, yeni komsular, yeni okul ve yeni arkadaslar... Ben Geldim İzmir kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Nilgün Erdem - BEN GELDİM İZMİR kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Meltem, ailesiyle birlikte Ankara'dan İzmir'e taşınmalarını ve burada yeni bir hayat kurmalarını gün... 7.80 TL. Ben Geldim İzmir-Yakın Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?... Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız. 10.22 TL. Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?... Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız. Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız. Ben Elvis Riboldi ve Uzaylı Mörfi. Bono Bidari. 8 TL. Yeni bir çevrede hayatı yenilemek kolay mıdır acaba?... Meltem'le birlikte siz de İzmir ve çevresini dolaşacak, onu yeni arkadaşlarıyla yaşadığı olayları ilgiyle, merakla ve keyifle okuyacaksınız. kitaphanen.com´da uygun fiyata Yakın Kitabevi markalı Ben Geldim İzmir 9786058791466 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz....