Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy

Mary Janice Davidson

Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-16
YAZAR Mary Janice Davidson
ISBN 6054560509
DOSYA FORMATI 9,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vampir Kraliçe Betsy Taylor, hızla yaklaşan düğünü nedeniyle önündeki birkaç haftanın kolay geçmeyeceğini biliyordu.Damadın acımasız bir ölümsüz olduğu düşünülürse, ödünün kopması da haliyle sürpriz değildi.Fakat nişanlısı Sinclair -Betsy’nin arkadaşlarının çoğu ve tüm sevdikleriyle beraber- ortadan kaybolunca, kızcağız deliye döndü.Bu esrarengiz kayboluşun arkasındaki sevimsizleri bulmaya çalışırken kimseye güvenemezdi. Üstelik ileride yaşanacaklar vampir dünyasının temellerini sonsuza dek sarsacaktı. Kolay gelsin deli kız!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy.

...tilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Ölümsüz ve Huzursuz | Okuoku.com ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy. Üstelik ileride yaşanacaklar vampir dünyasının temellerini sonsuza dek sarsacaktı. Indir internet üzerinden 6054560509 Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy Ebook Türkçe pdf Çocuk Kitapları >. Gençlik Edebiyatı >. Ölümsüz ve Huzursuz (Vampirler Kraliçesi Betsy). Damadın ac ... Ölümsüz ve Huzursuz / Vampirler Kraliçesi Betsy... | KitapAvrupa ... . Gençlik Edebiyatı >. Ölümsüz ve Huzursuz (Vampirler Kraliçesi Betsy). Damadın acımasız bir ölümsüz olduğu düşünülürse, ödünün kopması da haliyle sürpriz değildi. Artemis Yayınları Ölümsüz ve Huzursuz - Mary Janice Davidson 121595. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Ücretsiz Kargo. Vampir Kraliçe Betsy Taylor hızla yaklaşan düğünü nedeniyle önündeki birkaç haftanın kolay geçmeyeceğini biliyordu. Ölümsüz ve Değersiz / Vampirler Kraliçes... Ölümsüz ve Huzursuz. Ölümsüz Serisi E Kitap. Betsy, Ölümsüzler Kraliçesi olabilir ama hâlâ ayakkabı görünce gözü dönüyor! İnsanüstüdür, çünkü o bi...